Новини

Зарплата вчителя зросте в середньому на 25 % – постанова набула чинності

За повідомленням Міністерства освіти та науки України, оприлюднено всі постанови, потрібні для офіційного підвищення заробітної платні шкільних вчителів.

Середній відсоток зростання платні – 25% від 1 січня 2018. Розрахунок ведеться на основі таких складових:

 • 10,1% – підвищення зарплатні усіх бюджетників;
 • 5%-30% – поріг надбавки за престижність;
 • 10% – додаткове збільшення посадового окладу вчителів, пов’язане зі зростанням прожиткового мінімуму для працездатних осіб.

Співвідносно підвищуються надбавки вчителям – за перевірку зошитів, класне керівництво тощо. Окремо сказано про вчителів, що навчають дітей згідно з програмою НУШ, та вчителів української мови у школах з мовою навчання національних меншин – вони отримують надбавку за престижність у розмірі 20%.

Усі документи, які регламентують таке підвищення, вже набули чинності. Тепер на часі перерахунки та виплати. На поточний рік заплановані обговорення про ймовірне підвищення зарплатні інших педагогічних працівників з вересня 2018 року.

Підписуйтесь на нас у Telegram https://t.me/naurok
Дякуємо! Ми будемо тримати Вас в курсі!
Поширити у соціальних мережах
facebook viber telegram Twitter
Коментарі

Щоб залишити свій коментар, необхідно зареєструватись.

 1. Борсай Наталія Анатоліївна
  ВЖЕ ОТРИМАЛИ НАДБАВКУ, АЖ 300(триста)гривень!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Kufeleya Alla
   А ми отримали приблизно на 500 грн більше (вища категорія та 26 років пед.стажу), цікава арифметика!!! Напевно ми не розуміємо, скільке це - 25%!!!
 2. Natalia
  А вимоги суспільства до нас зросли як і обіцяли.