26 травня о 18:00Вебінар: Як вчителю створити та розвивати власний YouTube-канал

Практична робота № 2 Розробка рекомендацій щодо профілактики захворювань

Про матеріал
Матеріал призначений для вчителів біології для виконання практичної роботи № 2 в 11 класі. Сьогодні світ вражений епідемією неінфекційних та інфекційних та інших захворювань, що загрожує крахом систем охорони здоров’я в усіх країнах. Захворювання стали для людства більшою загрозою. Щорічно від цукрового діабету, злоякісних пухлин, серцево-судинних і хронічних респіраторних захворювань помирають багато людей. Тому важливо навчити дітей правил профілактики захворювань.
Зміст слайдів
Номер слайду 1

Практична робота № 2 Тема. Розробка рекомендацій щодо профілактики захворювань

Номер слайду 2

Мета роботи: навчитися складати рекомендації щодо профілактики інфекційних, неінфекційних, інвазійних захворювань та захворювань, що передаються статевим шляхом.

Номер слайду 3

Хід роботи Застосуйте знання про групи захворювань людини і заповніть таблицю. Ознака Неінфекційні захворювання Інфекційні захворювання Інвазійні захворювання Захворювання, що передаються статевим шляхом Чинники ризику Особливості перебігу Приклади захворювань

Номер слайду 4

За додатковими джерелами літератури чи мережі інтернет, визначте, до якого типу належить захворювання та дайте йому характеристику. Грип, ангіна, дифтерія, цукровий діабет, стенокардія (на вибір) _____________________________________________________________ 1. Які діагностичні симптоми цього захворювання? 2. Які чинники його викликають? 3. Які органи або системи органів уражаються? 4. Які шляхи поширення? 5. Які способи лікування? 6. Проаналізувавши отриману інформацію, складіть рекомендації профілактики цього захворювання.

Номер слайду 5

Висновок У висновку сформулюйте рекомендації щодо профілактики захворювань людини.

Номер слайду 6

Виконайте тестування перейдіть за посиланням Профілактика інфекційних, неінфекційних,інвазійних захворювань

Номер слайду 7

Домашнє завдання Готуватись до підсумкової роботи з теми.

ppt
Додано
17 січня
Переглядів
1005
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку