Практична робота 3. Опрацювання зображень створених раніше

Про матеріал
Навчальна мета: Перевірити засвоєні знання на практиці. Розвивальна мета: Розвиток пізнавальних інтересів, навиків роботи з комп’ютером, самоконтролю, уміння конспектувати. Виховна мета: Виховання інформаційної культури учнів, що вчаться, уважності, дисциплінованості, посидючості.
Перегляд файлу

Урок 21

 

Тема: Практична робота 3. Опрацювання зображень створених раніше

 

Навчальна мета: Перевірити засвоєні знання на практиці.

 

Розвивальна мета: Розвиток пізнавальних інтересів, навиків роботи з комп’ютером, самоконтролю, уміння конспектувати.

 

Виховна мета: Виховання інформаційної культури учнів, що вчаться, уважності, дисциплінованості, посидючості.

 

Тип уроку: Комбінований урок.

 

Структура уроку

 

  1. Організаційний момент
  2. Етап орієнтації
  3. Етап проектування
  4. Етап навчальної діяльності
  5. Гра
  6. Контрольно-оцінювальний етап
  7. Домашнє завдання

Хід уроку

 

І. Організаційний момент

Доброго ранку, діти!

Ось дзвінок сигнал нам дав,

Працювати час настав.

Тож і ми часу не гаймо,

Урок скоріше починаймо.

Щоб урок нам розпочати,

Треба всім нам повторяти:

«Я уважний і серйозний,

Хоч іще малого зросту,

Зараз з силами зберусь,

Я нічого не боюсь.

Впевнений, кмітливий я,

Здобути хочу я знання.

Черговий, хто сьогодні відсутній в класі?

Сьогодні ми з вами розглянемо тему: «Практична робота 3. Опрацювання зображень створених раніше».

 

ІІ. Етап орієнтації

Мета сьогоднішнього уроку перевірити ваші практичні навички по роботі з графічним редактором.

 

ІІІ. Етап проектування

План уроку

  1. Повторення
  2. Практична робота 3. Опрацювання зображень створених раніше
  3. Гра
  4. Домашнє завдання

 

  1. Етап навчальної діяльності

Повторення

 

 

Практична робота 3. Опрацювання зображень створених раніше

  1. Ввімкни комп’ютер
  2. Відкрий графічний редактор
  3. Відкрий документ з зображенням твоєї родини
  4. Видали на малюнку всіх, крім твоєї мами
  5. Напиши їй привітання з днем народження
  6. Розмалюй яскраво листівку
  7. Збережи малюнок
  8. Покажи вчителю
  9. Закрий графічний редактор.
  10. Коректно заверши сеанс роботи на комп’ютері

 

Фізкультхвилинка

1-2-всі пірнають;

3-4 - виринають;

5-6 - на воді кріпнуть крильця молоді;

7-8 - що є сили всі до берега поплили;

9-10 - обтрусились і за парти опустились.

 

  1.        Гра

Завдання № 1. Розшифруйте за допомогою алфавіту, пронумерованого по порядку.

 

19, 20, 1, 3, 5, 1, 34, 23, 34, 3, 18, 5, 12, 34, 17, 7, 34, 22, 18,17, 7, 34, 22, 34, 3, 18, 4, 17, 12, 34, 17, 7, 34, 4, 18, 20, 10, 22, 30.

(Правда у воді не тоне, у вогні не горить)

 

Алфавіт, пронумерований по порядку

А

Б

В

Г

Д

Є

Е

Ж

З

И

Й

І

Ї

К

Л

М

Н

О

П

Р

С

Т

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

У

Ф

Х

Ц

Ч

Ш

Щ

Ь

Ю

Я

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

23

24

25

26

27

28

29

30

31

32

33

34

35

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Завдання № 2. Розшифруйте за допомогою алфавіту, пронумерованого по порядку

 

22, 3, 12, 11, 34, 25, 3, 18, 21, 22,10, 14, 34, 32, 34, 3, 34, 20, 23, 26, 12, 34, 5, 6, 20, 8, 1, 3, 34, 22, 10, 34, 19, 18, 15, 7, 22, 12, 3, 34, 32, 34, 19, 18, 2, 12, 8, 1, 3.

19, 18, 3, 12, 22, 20, 32, 17, 1, 34, 14, 23, 15,30, 14, 1.

 (Твій хвостик я в руці тримав, ти полетів, я побіжав.) (Повітряна кулька.)

 

Завдання № 3. Придумайте свій спосіб кодування інформації. Зашифруйте відповіді на загадки за допомогою свого коду:

  • Між двох світил я у середині один.
  • У будинку кімната гуляє, нікого не дивує.
  • Я побачив свій портрет, відійшов - портрета немає.

 

  1.     Контрольно-оцінювальний етап

Сьогодні ми з вами на практиці навчилися застосовувати знання по роботі з графічним редактором.

Учитель оцінює роботу учнів на уроці

 

  1. Домашнє завдання

1. Вивчити терміни

2. §  

3. пит..

1

 

doc
Додано
14 квітня 2020
Переглядів
821
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку