ПРАКТИЧНА РОБОТА. Складання програм з циклами

Про матеріал
ПРАКТИЧНА РОБОТА Тема: Складання програм з циклами 1. Завантажте візуальне середовище програмування та створіть форму. Задайте заголовок форми «Табулювання функції». 2. Створіть меню з наступними пунктами: Файл, Про програму, Вихід. 3. Для пункту меню Файл створіть підпункти: табулювати функцію, очистити поля, операції над функцією. 4. Розмістіть на формі усі елементи, що містяться на рис. 1 та рис. 2 5. Створіть код запуску форми, для якого задайте невидимими: рамку(RadioGroup1), перемикачі (RadioButton), кнопку, текстове поле. 6. Запрограмуйте пункт меню Протабулювати функцію так, щоб у поле Memo1 виводилися значення змінної у на кожному кроці. Команду виведення задайте так: memo1.lines.Add(у); 7. Для пункту меню очистити поля задайте стирання значень з усіх текстових полів 8. Для пункту меню Операції над функцією задайте видимими рамку, перемикачі, кнопку, текстове поле та невидимим поле Memo1. 9. Запрограмуйте кнопку наступним чином: в залежності від увімкненого перемикача обчислити та вивести добуток, суму або кількість елементів. 10. Для пункту меню Про програму створіть код, щоб при натисненні на даний пункт виводилась інформація про програму та її автора. 11. Для пункту Вихід запрограмуйте завершення програми.
Перегляд файлу

ПРАКТИЧНА РОБОТА

Тема: Складання програм з циклами

 

  1. Завантажте візуальне середовище програмування та створіть форму. Задайте заголовок форми «Табулювання функції».
  2. Створіть меню з наступними пунктами: Файл, Про програму, Вихід.
  3. Для пункту меню Файл створіть підпункти: табулювати функцію, очистити поля, операції над функцією.
  4. Розмістіть на формі усі елементи, що містяться на рис. 1 та рис. 2
  5. Створіть код запуску форми, для якого задайте невидимими: рамку(RadioGroup1), перемикачі (RadioButton), кнопку, текстове поле.
  6. Запрограмуйте пункт меню Протабулювати функцію так, щоб у  поле Memo1 виводилися значення  змінної  у на кожному кроці. Команду виведення задайте так: memo1.lines.Add(у);
  7. Для пункту меню очистити поля задайте стирання значень з усіх текстових полів
  8.  Для пункту меню Операції над функцією задайте видимими рамку, перемикачі, кнопку, текстове поле та невидимим поле Memo1.
  9. Запрограмуйте кнопку наступним чином: в залежності від увімкненого перемикача обчислити та вивести добуток, суму  або кількість елементів.
  10. Для пункту меню Про програму створіть код, щоб при натисненні  на даний пункт виводилась інформація про програму та її автора.

11. Для пункту Вихід запрограмуйте завершення програми.

 

 

Перегляд файлу
Перегляд файлу тимчасово недоступний.
zip
До підручника
Інформатика (академічний, профільний рівень) 11 клас (Лисенко Т.І., Ривкінд Й.Я., Чернікова Л.А., Шакотько В.В.)
Додано
11 лютого
Переглядів
204
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку