Практичне виконання монтажу ГКК

Про матеріал
Загальне уявлення роботи та технологія монтажу ГКК. (Ознайомлення із матеріалами, принцип виконання робіт, важливий момент при монтажу ГКК).
Зміст слайдів
Номер слайду 1

Розробив: майстер в/н В’ячеслав РУБАНТема : «Монтаж простих гіпсокартонних перегородок»Тема уроку: «Технологія монтажу каркасів простих гіпсокартонних перегородок. Методи перевірки якості»

Номер слайду 2

Монтаж міжкімнатних перегородок включає наступні етапи:• Підготовчі роботи• Підготовка матеріалів та інструменту• Формування каркаса дверного отвору• Обшивка каркаса перегородки. Технологія монтажу каркасів простих гіпсокартонних перегородок. До переваг належать:простота монтажу;доступність матеріалів;широту дизайнерських можливостей по створенню різних форм і складових перегородки - арок, ніш, полиць;простий демонтаж;невелика вага, що не створює навантаження на перекриття;можливість обробки будь-якими матеріалами - фарба, плитка, шпалери, пвх-панелі;каркасна структура, що дозволяє внутрішньопорожнинне утеплення, звукоізоляцію.

Номер слайду 3

Підготовчі роботи• Перш, ніж починати монтаж перегородки, необхідно ретельно продумати її конструкцію, робочі функції, атакож дизайн. Для цього зробіть докладний креслення кімнати з майбутньою стінкою.• При необхідності відвідайте місцеві органи БТІ для узгодження проекту.• Максимально звільніть приміщення від меблів, або укрийте плівкою.•Вирішіть, з якого матеріалу ви будете робити каркас. Основа може бути металевою або дерев'яною. Металевий профіль - зручний і надійний варіант, на відміну від дерев'яного бруса, не вимагає просушки для виключення деформаційних викручування, обробки антисептиками. Профіль стійкий до вологи, грибку, цвілі.• Заздалегідь продумайте, хто проходить через перегородку комунікації, проводку, становище розеток. Підготовчі роботи

Номер слайду 4

Вам буде потрібно гіпсокартон 12,5 мм або 9,5 мм. Найчастіше застосовується 12,5 мм листи. Можна використовувати і «дев'ятку», за умови більш частою розстановки профілів. Однак врахуйте, що в цьому випадку знижуються звукопоглинальні і вібростійкі властивості конструкції. Також, для установки перегородки в приміщенні з підвищеною вологістю, рекомендується використовувати ГКЛВ (гіпсокартонні листи вологостійкі). Підготовка матеріалів та інструментів. У стик між профілем по контуру перегородки та огороджувальними конструкціями закладається стрічка ущільнювача.

Номер слайду 5

Використовуються стартові (напрямні) профілі і стійку:• UW 50х40 під CW 50х50 - якщо обшивка планується в один шар товщиною до 7,5 см або в два шари до 10 см;• UW 75х40 під CW 75х50 - для одношарової до 10 см, двошарової до 17,5 см;• UW 100х40 під CW 100х50 - в один шар до 15 см, в два до 20 см. Профілі

Номер слайду 6

При створенні отвору в каркасі рекомендуємо використовувати заставні з бруса, які потрібно вставити в порожнині профілів каркаса. Бруси повинні бути просушеними, трохи менше по товщині, ніж профілі. Так, наприклад, в металеві стійки 10 см, вставляється брус 9,5 см. Кріплення на поверхні:дюбелі для монтажу по бетону та кам'яної кладки - від 3,7 см;саморізи по дереву - 3-5 см;кріплення для каркаса - саморізи по металу з прес-шайбою 13 мм;кріплення для ГКЛ - шурупи з потайною головкою - 2,5-2,7 см;

Номер слайду 7

А також підготуйте інструменти:• шуруповерт або дриль з перенесенням;• рівень спиртової, нівелір;• олівець для розмітки;• ножиці по металу / ножівку по дереву;• схил;• рулетку;• будівельний ніж.Інструменти

Номер слайду 8

Після того як все готово, можна приступати до спорудження конструкції. Ця робота складається з основних етапів:• Установка каркаса.• Монтаж гіпсокартону.• Установка напрямних. Спорудження конструкціїПеред установкою металевого каркаса конструкції за допомогою рівня олівцем зробіть відповідні позначки-лінії на підлозі, стелі і стінах. В даному випадку, найзручніше використовувати нівелір. Також розмітьте розстановку вертикальних профілів з кроком 600 мм.

Номер слайду 9

Закріпіть на зовнішній стороні напрямних профілів ущільнювачів. Спорудження конструкціїПотім прикрутіть їх пазами вгору по периметру за допомогою саморізів і / або дюбелів (в залежності від матеріалу поверхні). Кріпильний крок - 40-50 см. Якщо стіни або стелю зі значними перепадами, кривизною поверхні, виставте їх в рівень з допомогою підкладок або клинів.

Номер слайду 10

Під час установки каркаса необхідно впершу чергу передбачити отвір для міжкімнатних дверей. Формування каркаса дверного отвору. Формуйте каркас для дверей в такій послідовності: Зробіть нарізку стоєчних профілів потрібної довжини, в порожнину профілю закладіть брусок для посилення. Вставте отримані елементи в пази напрямних профілів на стелі та підлозі на потрібній відстані для установки дверного короба. Встановіть горизонтально, на потрібній висоті, профільну перемичку над майбутньою дверною коробкою. Всі елементи, після перевірки рівня, закріпіть 13-16 мм саморізами з прес-шайбою. Установка стоєчних профілів.

Номер слайду 11

У пази стельової і підлогової стартових планок вставте стійки через кожні 60 або 40 см (чим менше проміжки, тим міцніше конструкція). Можна виставляти і через 120 см, але така перегородка буде виключно нестійкою, декоративної, і навряд чи підійде в ролі міжкімнатних з дверним отвором. Формування каркаса дверного отвору. Перед прикручуванням стоєчних профілів до напрямних зафіксуйте до протилежним стін нитка-схил для регулювання рівня і, переконавшись в тому, що конструкція не має вигинів / перекосів, закріпіть стійки.

Номер слайду 12

Для створення ребер жорсткості, в місцях, де буде проходити горизонтальна стикування гіпсокартонних листів, встановіть перемички з профілю. Для цього відріжте ножицями по металу шматки профілю і закріпіть їх до стійок. Це зазвичай роблять перед монтажем ГКЛ, проте найлегше встановити їх після обшивки одного боку перегородки. Формування каркаса дверного отвору

Номер слайду 13

Дякую за увагу!

pptx
Пов’язані теми
Трудове навчання, Презентації
Інкл
Додано
8 жовтня 2023
Переглядів
395
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку