Презентація з предмету художня культура для 11-го класу на тему: "Штраус"

Зміст слайдів
Номер слайду 1

Йоганн Штраус –король вальсів

Номер слайду 2

Йоганн Штраус молодший (1825-1899) – знаменитий австрійський композитор, диригент. Народився 25 жовтня 1825 року у Відні. Батьком Йоганна був відомий композитор Йоганн Штраус - старший. Мати композиторалюбила слухати гру сина

Номер слайду 3

У свої дев'ятнадцять років Йоганн Штраус зібрав невеличкий ансамбль. На першому концерті він виступав як автор, скрипаль, диригент. Вальс, що відкривав програму, на вимогу слухачів прозвучав 4 рази, а останній – 19 разів! Сучасники називали Йоганна Штрауса–сина – «королем вальсу»

Номер слайду 4

Публічний виступ молодого Штрауса зі своїм оркестром став для віденської публіки справжньоїю сенсацією. Наступного ж ранку газети написали: «Добрий вечір, Штраус – батько . Доброго ранку, Штраус - син».

Номер слайду 5

Влітку 1854 року до И. Штрауса з'явилися з діловою пропозицією представники російської залізничної компанії, яка володіла приміською лінією, що пов'язувала Санкт-Петербург з Царським селом і Павловським . Маестро отримав запрошення  виступати разом зі своїм оркестром у розкішному Павловському вокзалі.

Номер слайду 6

П'ять років Штраус виступав у Росії і за цей час навіть пережив пристрасну любов до російської панночки - Ольги Смирнитської. Він познайомився з нею влітку 1858 року і був зачарований внутрішньою красою цієї стрункої і серйозної дівчини. Однак батьки Ольги висловилися проти такого жениха, і Штраусу залишалося тільки присвячувати коханій свою чудову музику.

Номер слайду 7

Йоганн Штраус - автор численних танцювальних творів та декількох популярних оперет. За своє життя композитор створив 496 творів: 168 вальсів, 117 польок, 73 кадрилі, 43 марші, 31 мазурку, 15 оперет, комічну оперу і балет

Номер слайду 8

Штраус успішно гастролював, збираючи повні зали в столицях Росії, Англії, Франції та Америки. Він жив в розкоші, входив у вищий світ Відня. 

Номер слайду 9

30 червня 1889року  Й. Штраус помер. В останню путь великого композитора проводжав весь Відень. Маестро похований на центральному цвинтарі міста «Zentralfriedhof». Всі свої статки Штраус заповів Віденському музичному товариству.

Середня оцінка розробки
Структурованість
5.0
Оригінальність викладу
5.0
Відповідність темі
5.0
Загальна:
5.0
Всього відгуків: 2
Оцінки та відгуки
 1. Волошина Анастасия
  Загальна:
  5.0
  Структурованість
  5.0
  Оригінальність викладу
  5.0
  Відповідність темі
  5.0
 2. Valentina
  Загальна:
  5.0
  Структурованість
  5.0
  Оригінальність викладу
  5.0
  Відповідність темі
  5.0
pptx
Додано
21 грудня 2017
Переглядів
3882
Оцінка розробки
5.0 (2 відгука)
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку