Зберігаємо спокій. Віримо в ЗСУ. Разом до перемоги! 🇺🇦

Презентація №2 до посібника «Технологія виготовлення виробів у техніці «Макраме»

Про матеріал

Додаток №2 до посібника «Технологія виготовлення виробів у техніці «Макраме»

Зміст слайдів
Номер слайду 1

Урок №2 Закріплення мотузок на основі. Плетіння простих вузлів, «фріволіте», «жозефіна».

Номер слайду 2

Вправа №1 Закріплення мотузок на основі.

Номер слайду 3

Вправа №2 Вузол «Жозефіна»Такий вузол використовується, якщо ви хочете виділити яку-небудь частину виробу. Плетуть його посередині візерунка. Візьміть одну нитку, закріпіть на планці, отримавши дві. Обидві нитки будуть робочі. Покладіть першу нитку на другу, яку в свою чергу проведіть за годинниковою стрілкою, переплітаючи всі нитки на її шляху. Докладніше на малюнку:

Номер слайду 4

Вправа №3 Вузол «кулачок»Візьміть нитку, закріпіть на планці, отримавши дві. Другою ниткою, яка утворює петлю, обкрутите першу нитку і протягніть вниз у петельку. Більш зрозумілий процес на картинці:

Номер слайду 5

Вправа №4 Сітка з вузлів «кулачок»Закріпіть три нитки на планці, отримавши шість. Сплетіть «кулачок» п’ятої і шостої ниткою, при цьому робоча — шоста. Потім сплетіть ще один, з допомогою ниток три і чотири, тут робочої буде четверта нитка. Сплетіть «кулачок» першою і другою ниткою, де робоча — друга. Ви отримали перший ряд сітки з трьома вузлами. Другий ряд ви будете плести вже п’ятою і четвертою, а також третьої та другої нитками. У другому ряду виходить два вузла. Третій ряд плетіть, як перший, а четвертий, як другий і так далі. Ось так виглядає сітка «кулачок»:

Номер слайду 6

Вправа №5 Плетіння вузла «фриволіте»

pptx
Додано
2 січня 2018
Переглядів
1962
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку