Презентація ,,Аргентина,,

Про матеріал
Презентація містить цікаву інформацію про Аргентину, яку варто побачити та запам'ятати.
Зміст слайдів
Номер слайду 1

АРГЕНТИНА

Номер слайду 2

Загальні відомості: Столиця - Буенос-Айрес Державний устрій - Федеративна республіка Президент - Крістіна Фернандес де Кіршнер Віце-президент - Хуліо Кобос Офіційні мови - іспанська мова Незалежність - від Іспанії 25 травня 1810  - Визнана Іспанією 1821 Площа - Загалом 2 766 890 км² Населення - оцінка 2017 р. 44,098 971 людина Густота населення -14/км² Валюта – песо Релігія - більшість населення – католики, але при цьому у країні проголошена повна свобода віросповідання. Національне свято - 25 травня - річниця Травневої Революції ( 1810).

Номер слайду 3

Населе. Ння: На 2017 рік Аргентина має населення 44,098 971 жителів. Аргентина має низьку густоту населення (14 осіб/км²), яке значною мірою сконцентроване у агломерації Великий Буенос-Айрес (33%). У країні переважає міське населення (89%). З начна частка осіб старше 60 років (14,1%). Середня тривалість життя 75,2 роки. Рівень грамотності 97,4%. Сучасне населення Аргентини має велику частку іноземних іммігрантів , серед яких найбільшими є общини італійців , іспанців , німців та поляків . Промисловість: На промислове виробництво припадає 17,5% ВВП Аргентини і 13% робочих місць (2007). Найбільшу вагу мають галузі, пов'язані з обробкою продукції сільського господарства — виробництво олії, м'яса, молока, кави, шоколаду, вина. Іншими важливими галузями є машинобудування, хімічна і металургійна промисловість. Зараз виготовляють транспортні засоби (автомобілі, рухомий склад залізниць), сільськогосподарські машини і обладнання для харчової промисловості, електротехніку, нафтопродукти, хімікати, металеві вироби, текстиль. Промисловість зосереджена переважно в Буенос-Айресі. Енергетичний баланс є напруженим. Найважливіший ресурс — гідроенергія. Використовують місцевого значення поклади нафти, природного газу і вугілля. Діють дві АЕС. Експорт Аргентини на 9/10 складається з товарів сільськогосподарського походження. Ввозять метал, хімікати, машинне обладнання.

Номер слайду 4

Економіко-екологічне становище в АргентиніАргентина довгий час ігнорувала екологічні обставинипри побудові економіки і тільки зараз починає процес включення норм екологічної поведінки у свої плани. У листопаді 1998 року Аргентина прийняла у себе четверту Конференцію. Партій з питань зміни клімату на плані в столиці Буенос-Айресі. В протягом конференції Аргентина зробила несподіваний крок і в рамках конвенції ООН з питання про зміну клімату оголосила про те, що встановлює спеціальні обмеження, які повинні сприяти зниженню викидів парникових газів. Однак, незважаючи на позитивний крок у напрямку поліпшення світової екологічної обстановки, Аргентина ще не вирішила своїх внутрішніх проблем у даній сфері. Міське і водне забруднення, знищення лісів, погане управління сільськогосподарськими угіддями і значне погіршення якості повітря - ось основні проблеми.

Номер слайду 5

Освіта в АргентиніЗгідно з переписом 2001 року рівень грамотності в Аргентині найвищий серед країн Південної Америки — 97,4%. За законом № 26.075 на фінансування освіти в Аргентині має виділятися не менше 6% ВВП країни[. Система освіти має 4 рівні:дошкільна для дітей віком від 45 днів до 5 років:ясла для дітей від 45 днів до 2 років. Дитячі садки для дітей віком 3-5 роківпочаткова для дітей віком від 6-12 роківсередня для дітей, які закінчили курс початкової освіти, триває 6 років:базова (3 роки)орієнтована (3 роки) має різні спеціалізації, які учень може обиративища):університетськавищі професійно-технічні і педагогічні навчальні заклади

Номер слайду 6

Факти1. Футбол є національною пристрастю, а не просто грою. Під час світових і відповідальних чемпіонатів у навчальних закладах та школах учні і студенти не вчаться, а дивляться футбол. Дієго Марадона – жива ікона країни. Протистояння футбольних клубів «Рівер» і «Бока Хуніорс» носять непримиренний характер. 4. Лютий – місяць карнавалів по всій Аргентині. Головний карнавал щорічно проходить в місті Гуалегуайчу в провінції Ентре-Ріос, в 200 кілометрах від Буенос-Айреса. Карнавал проводиться вже більше 30 років і користується особливою популярністю у туристів. Карнавал в Аргентині акцентується на танці і акторській грі, його коріння бере початок у середньовічних італійських традиціях.3. Аргентинці – справжні патріоти, обожнюють свою країну. Аргентинський прапор є в кожній родині. Він вивішується до всіх національних свят з вікон і балконів.2. Навіть дуже старих житлових будинків всередині підтримуються в дуже хорошому стані, під’їзди чисті і красиво оформлені – квітами, репродукціями, меблями (столики, стільці, диванчики). На Новий рік в холах ставлять прикрашені ялинки. Двері в під’їздах в основному скляні, проглядається весь хол під’їзду.

Номер слайду 7

Буенос-Айрес

pptx
Пов’язані теми
Географія, Інші матеріали
Додано
22 лютого 2021
Переглядів
3778
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку