10 липня о 18:00Вебінар: Мультфільм за 5 хвилин: онлайн-сервіси для створення анімації та монтажу

Презентація "Цікаві факти про книги"

Про матеріал
Презентація "Цікаві факти про книги" містить інформацію про незвичайні книги
Зміст слайдів
Номер слайду 1

Найменша книга у світі. "Хамелеон" А.П. Чехова розмір 0,9 х 0,9 мм. містить 30 сторінок по 11 рядків тексту на кожній, 3 кольорові ілюстрації.

Номер слайду 2

Найбільша книга "Найбільша в світі книга для малят» Видана в 2004 р. в Росії Містить 4 сторінки , 12 віршів. Висота 6 метрів, ширина - 3 метри, вага - 492 кг.

Номер слайду 3

Найтовстіша книга WIKIPEDIA. Являє собою збірник статей з мережі Інтернет, що її любитель книг Роб Метьюс вирішив надрукувати у вигляді одного тому. Паперова версія цієї книжечки склала 5000 сторінок.

Номер слайду 4

Найдорожча книга, що належить державі. Унікальний «Апокаліпсис», виданий французом Жозефом Форе. Оцінена в 100 млн старих франків, виставлена в музеї сучасного мистецтва в Парижі.

Номер слайду 5

Найдорожча книга, що належить людині. «Трактат про воду, землю і небесні тіла", створений Леонардо да Вінчі. У 1994 р. її купив за 24 млн доларів знаменитий засновник компанії "Microsoft" Білл Гейтс.

Номер слайду 6

Одна з найбільш незвичайних у світі книг «Божественна комедія» Данте – була написана розміром 80 х 60 см ченцем Габріелем Челані. Вона містить 14000 віршів. Якщо подивитися на лист з деякої відстані, то можна побачити барвисту карту Італії. На цю працю Челані витратив чотири роки.

Номер слайду 7

. Стенографія, за допомогою якої можна записати будь-який текст у п'ять разів швидше, ніж за допомогою звичайного алфавіту, була знайдена у 63 році до нашої ери рабинею на ім'я Тіро, яка належала Цицерону.