10 липня о 18:00Вебінар: Мультфільм за 5 хвилин: онлайн-сервіси для створення анімації та монтажу

Презентація "Моя матуся-найкраща!"

Про матеріал
Презентація створена, як допоміжний матеріал до проведення класних зборів, присвячених Дню Матері. У презентації наведено характеристику матусь зі слів дітей.
Зміст слайдів
Номер слайду 1

День Матері

Номер слайду 2

НАЙПРЕКРАСНІША ІЗ ЖІНОК - ЖІНКА З ДИТИНОЮ НА РУКАХ!

Номер слайду 3

Мама! Мамулічка!Матусенька!

Номер слайду 4

Не випадково народна мудрість слово “мама” поставила поряд з іншим великим словом – “Родина”. Дім. Тато. Мама. Сім’я. Сонце. Школа. Хліб. Праця. Київ. Україна. Перемога

Номер слайду 5

Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинкиІ сяюче диво – ялинка. Від мами – і літери, й слово, і зроблена разом обнова…Якщо говорити між нами,То все починається з мами!

Номер слайду 6

Мама, матуся! Скільки тепла в цьому слові! Материнська любов здатна гріти нас завжди, тому що діти – найдорожче для матері. Мама – перший учитель і друг, вона завжди зрозуміє, втішить, допоможе!

Номер слайду 7

Слово мама – одне із найдревніших на Землі. Воно майже одинаково звучить на мовах різних народів. Скільки тепла в цьому слові, яким називають найдорожчу та єдину людину!

Номер слайду 8

Є такі поняття: мудрість матері, мужність матері. Люди складають вірші про чутливе материнське серце…

Номер слайду 9

Мама навчає нас бути мудрими, дає поради, піклується про нас, передає нам свої пісні, оберігає нас. Мама слідкує за нашим шляхом. Материнська любов гріє до старості.

Номер слайду 10

На мене звернені очі: Великі, карі, жіночі. В своїй любові бездонні. Магічні, як у Мадонни. Добром налиті до краю. Я з них наснагу черпаю. За них я Богу молюся –Кохані очі матусі!

Номер слайду 11

Пісні, які співала мама – ти пам’ятаєш все життя!

Номер слайду 12

Мама – це велике вікно в світ. Вона допомогає малюку зрозуміти красу лісу і неба, місяця і сонця, хмаринок і зірок… Мамині уроки – на все життя !

Номер слайду 13

Нашим бабусям!Якщо ми радіємо, вони радіють разом з нами, а якщо ми сумуємо - вони утішать нас. А які золоті руки у наших бабусь, скільки всього вони уміють робити!

Номер слайду 14

Кожну секунду в світі народжується три людини, і вони теж незабаром вимовлять слово “мама”. З першого дня життя дитини мама живе його подихом, його слізьми і посмішками.

Номер слайду 15

Сонце зігріває все живе, а її любов життя малюка. У мами найдобріше серце, найлагідніші руки на землі!

Номер слайду 16

Мамині руки- щедрі, робочі-Втоми не знають з ранку до ночі. Вранці, коли ще усі спочивають,Сонце, напевно, вони піднімають. Мамині руки- ніжні і милі –Воду ранкову з криниці носили. Діти плескались, діти вмивались,Сонцю і матері щиро всміхались!

Номер слайду 17

Мама-чудо світу! Своєю самовіддачею вона наділяє дитину почуттям надійності, захищеності!

Номер слайду 18

У кожного є матуся

Номер слайду 19

Всі мами хороші на світі,але моя найкраща

Номер слайду 20

Моя мама – сонечко!

Номер слайду 21

Моя мама – зіронька!

Номер слайду 22

Моя мама – квіточка!

Номер слайду 23

Моя мама – хмаринка!

Номер слайду 24

Моя мама – серденько !

Номер слайду 25

Моя матуся- лілея!

Номер слайду 26

Моя матуся- маківка!

Номер слайду 27

Моя матуся- ягідка!

Номер слайду 28

Моя матуся- орхідея!

Номер слайду 29

Моя матуся- конвалія!

Номер слайду 30

Моя матуся- троянда!

Номер слайду 31

Моя матуся- ромашка!

Номер слайду 32

Моя матуся- метелик!

Номер слайду 33

Моя матуся - підсніжник. Наталія. Кейдич

Номер слайду 34

Моя матуся - тюльпанчик. Алла. Корнишук

Номер слайду 35

Моя матуся - півонія

Номер слайду 36

ЗІ СВЯТОМ ВАС, ЛЮБІ МАТУСІ!

Номер слайду 37

Дякую, рідна, за ласкуза тепло і безмежну любовза щасливе дитинство і казку,за посіяне в серці добро!

Номер слайду 38

Люблю Твій поглядщирий та ясний,Твій усміх чистий,безборонний,Твої слова,даровані мені,і Твої руки -подруги невтомні. Ти завжди поруч,плачу чи сміюся. За все, за все Тобі ядякую, Матусю!ppt_x

Номер слайду 39

Номер слайду 40

Номер слайду 41

Голову схиляю, молюся перед Всевишнім…Я не прошу ні слави, ні раю, а лише прошу Всевишнього берегти тебе МАМО… ♥

Номер слайду 42

Я до Землі вклоняюся Вам Мамо,Та не лише сьогодні, а завжди. За те що молячись, вмивалися сльозами. Щоб я не знала горя і біди…

Номер слайду 43

О, Мати Божа, Мати єдина,І в тебе була люба дитина,Ти свого Сина ревно любила,До свого серця щиро тулила. Тобі, о Мати, найкраще знати,Чим для дитини є Рідна Мати,Чим для дитини серце матірне,Добре, зичливе, щире та вірне. Тому для Тебе, шлю мольби щирі,Дай нашій мамі прожити в мирі,Дай їй здоров’я, додай їй силу,Щоб з нас потіхи й слави дожила.

Номер слайду 44

Мамині руки – щедрі, робочі –Втоми не знають з ранку до ночі. Вранці, коли ще усі спочивають,Сонце, напевно, вони піднімають. Мамині руки – ніжні й милі –Воду ранкову з криниці носили. Діти плескались, діти вмивались,Сонцю і Матері щиро всміхались…

Номер слайду 45

Люба Матінко, ніжна, добра!Ластівки ось-ось прилетять,Так вертатиму я додому,До гнізда свого, все життя. А сьогодні – Мамине Свято!І радіє весь Божий люд. Я прийшла тебе привітати,Мамо, я тебе так люблю!

Номер слайду 46

Мамо, добре, що ти є, -Ніжне сонечко моє!Від твоєї теплоти. Так і хочеться рости…Найгарнішу, найдобрішу, -Я люблю тебе найбільше!І коли дорослим стану,Теж любить не перестану!Бо ріднішої, ніж ти,В цілім світі не знайти!Добре, Мамо, що ти є, -Тепле сонечко моє!

Номер слайду 47

Номер слайду 48

Дякуємо за увагу!ppt_x