Презентація "День пам'яті захисників Донецького аеропорту"

Про матеріал
Презентація до Дня пам'яті захисників Донецького аеропорту. «Незламний дух українського народу»
Зміст слайдів
Номер слайду 1

День пам'яті захисників Донецького аеропорту «Незламний дух українського народу»

Номер слайду 2

Номер слайду 3

Донецький аеропорт - міжнародний аеропорт, розташований у місті Донецьк, Україна. Він був одним із ключових стратегічних об'єктів під час війни на сході України.

Номер слайду 4

Донецький аеропорт ДОДонецький аеропорт ПІСЛЯ

Номер слайду 5

Незважаючи на численні обстріли та атаки, українські військові мужньо обороняли аеропорт. Вони відбили численні штурми бойовиків і завдали їм значних втрат. Захисники Донецького аеропорту стали справжніми героями України. Вони показали, що українські військові готові до самопожертви заради захисту своєї країни. Бої за Донецький аеропорт розпочалися 26 травня 2014 року, коли українські війська зайняли аеропорт і розпочали його оборону. Бої тривали до 20 січня 2015 року, коли українські війська були змушені залишити аеропорт. За ці 242 дні бої за Донецький аеропорт стали одними з найзапекліших і кровопролитних у війні на сході України. російські загарбники застосовували проти українських військових важке озброєння, включаючи артилерію, міномети, танки та бойові літаки.

Номер слайду 6

Важливість Донецького аеропорту в контексті подій на сході України важко переоцінити. Аеропорт був важливим з кількох причин: Він був важливим транспортним вузлом, який зв'язував Донбас з рештою України. Він був символом української незалежності та єдності. Його оборона була важливим моральним фактором для України. Донецький аеропорт був одним із ключових стратегічних об'єктів під час війни на сході України. Він розташовувався на території, яка контролювалася проросійськими бойовиками.

Номер слайду 7

Облога Донецького аеропорту була одним з найзапекліших боїв у війні на сході України. Вона тривала з вересня 2014 року до січня 2015 року і забрала життя понад 100 українських військовослужбовців. У вересні 2014 року бойовики розпочали масштабний штурм аеропорту. Вони застосували артилерію, танки та бронетехніку. Українські військовослужбовці відбивали атаки бойовиків, але вони були в оточенні і не мали можливості отримувати підкріплення.19 січня 2015 року бойовики підірвали диспетчерську вежу аеропорту. Це завдало серйозних пошкоджень інфраструктурі аеропорту. 20 січня бойовики підірвали другий термінал аеропорту.22 січня 2015 року українські військовослужбовці були вимушені залишити аеропорт. Вони відступили на позиції, розташовані за кілька кілометрів від аеропорту

Номер слайду 8

Оборона Донецького аеропорту стала одним із символів героїзму та відваги українського народу. Загиблі захисники аеропорту поховані на Алеї Героїв у Києві. День вшанування захисників Донецького аеропорту відзначається щороку 16 січня. Облога Донецького аеропорту мала значні наслідки для війни на сході України. Вона показала, що українські військові готові до самопожертви заради захисту своєї країни. Вона також підняла бойовий дух українського народу і зміцнила його віру в перемогу. Загалом у боях за Донецький аеропорт загинуло понад 100 українських військовослужбовців і понад 500 отримали поранення. Серед загиблих були офіцери, прапорщики, сержанти та солдати.

Номер слайду 9

День вшанування захисників Донецького аеропорту був встановлений 31 липня 2018 року Указом Президента України Петра Порошенка. Указом було визначено, що цей день відзначається щороку 16 січня.Ініціатором встановлення цього свята виступили захисники Донецького аеропорту, які вважали, що їхній героїзм і самопожертва заслуговують на особливе вшанування. День вшанування захисників Донецького аеропорту — це важливий день для України. Він допомагає нам зберегти пам'ять про героїв, які віддали своє життя за захист своєї країни. У багатьох містах України встановлено пам'ятники та меморіали, присвячені захисникам Донецького аеропорту. У Києві, Львові, Одесі, Харкові та інших містах є пам'ятні дошки та скульптури, присвячені героям аеропорту.

Номер слайду 10

Битва за Донецький аеропорт. Спогади "кіборга" з позивним "Бізон"

Номер слайду 11

Про подвиг захисників Донецького аеропорту написано чимало книг та знято кілька фільмів. Книги та фільми розповідають про героїзм і самопожертву українських військових, які віддали своє життя за захист своєї країни.

Номер слайду 12

Пам'ять про загиблих захисників Донецького аеропорту зберігається в серцях українців. Вони стали символом героїзму та відваги українського народу. Про захисників Донецького аеропорту написано чимало народних пісень та віршів. Пісні та вірші прославляють героїзм українських військових і вшановують їхню пам'ять.

Номер слайду 13

Донецький аеропорт у сучасних умовах є символом героїзму та відваги українського народу. Він є важливим історичним пам'ятником, який нагадує нам про подвиг захисників аеропорту, які віддали своє життя за захист своєї країни. Донецький аеропорт також є важливим фактором у національній пам'яті. Він є символом незламності українського духу і волі до свободи. Окрім того, Донецький аеропорт є важливим об'єктом для пропаганди. російська пропаганда намагається викривляти історію оборони аеропорту, представляючи захисників аеропорту як терористів. Однак, незважаючи на ці спроби, правда про подвиг захисників аеропорту відома всьому світу. У сучасних умовах Донецький аеропорт також є важливим фактором у протидії російській агресії. Він є символом незламності українського народу і волі до свободи.

Номер слайду 14

Вшанування пам'яті захисників Донецького аеропорту є важливим для України з кількох причин. По-перше, це спосіб віддати данину поваги героям, які віддали своє життя за захист своєї країни. По-друге, це важливий фактор у національній пам'яті. Він допомагає нам зберегти пам'ять про подвиг захисників аеропорту для майбутніх поколінь. По-третє, це важливий фактор у протидії російській агресії. Він є символом незламності українського духу і волі до свободи.

Номер слайду 15

Важливо, щоб пам'ять про подвиг захисників Донецького аеропорту зберігалася в серцях українців. Вони стали символом героїзму та відваги українського народу.

pptx
Додано
28 січня
Переглядів
189
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку