Презентацію з хімії, для учнів 7 класу, з теми "Кисень", можна використовувати на початку вивчення теми "Кисень.Оксиген". Можна рекомендувти її для використання на уроках природознавства, фізики та біології.
Тема: Кисень Підготувала: Вчитель хімії Новокаховської ЗОШ №1 Стрельцова І. Л.
Номер слайду 2
У першій половині XIX століття з'явилося слово «кисень», в перекладі з грецької мови означає «кислий», «народжую». До цього кисень називався кисневий газ, оксиген, кислотвор.
Номер слайду 3
Карл Вільгельм Шеєле (1742-1786)Шведський хімік-фармацевт. Він перший отримав кисень, коли про нього ще ніхто не знав.
Номер слайду 4
Джозеф Прістлі ( 1733- 1804)Англійський хімік, вчений та суспільний діяч. В 1774г. Після розкладу плюмбум оксиду отримав кисень та вивчив його властивості, але не довів, що він входить до складу повітря.
Номер слайду 5
Антуан Лоран Лавуаз’є(1743 – 1794 ) Французський хімік. Детально вивчив властивості кисню, завдяки чому зміг довести, що до складу повітря входить кисень.
Номер слайду 6
Застосування О2 Для дихання, рослин, тварин, людини. Для підтримування горінняпалива. В авіації в кисневих масках. Для різання та сварювання металів. При вибухових роботах. В медицині.
Номер слайду 7
Без кисню людина не змогла милуватися красою підводного королівства.
Номер слайду 8
Завдячуючи кисню, людина вийшла спочатку на орбіту, а потім і у відкритий космос та змогла там працювати
Номер слайду 9
Без кисню, жоден двигун не зможе працювати.
Номер слайду 10
Завдяки кисню, сталевари та склодуви, можуть розігріти скло т метал до потрібної температури.
Номер слайду 11
Застосування кисню різноманітне.
Номер слайду 12
Єкологічний аспект кисню. Створення екологічних машин Утилізація відходів промислових підприємств . Бережливе відношення до природних ресурсів тадо природи в цілому.