Звуки [в], [в’], буква В, в Відгадайте загадку і ребус. Є в квартирі молодець Математик і мудрець. Він тебе не підведе Бо рахунок дням веде. (Календар) - Для чого потрібен календар? - Чи доводилося вам ним користуватися? - Що вказується в календарі? Чому всі дати позначені одним кольором, а деякі (їх менше) – іншим? (Вихідні та святкові дні.)
Номер слайду 3
Звуки [в], [в’], буква В, в Види календарів:
Номер слайду 4
Звуки [в], [в’], буква В, в ХТО БАТЬКО? ХТО ДІТИ? Семеро діток батько мав, Усіх їх голубив, усіх доглядав. Перший синок працювати почав. Другий його естафету прийняв. Третьою стала до праці сестра. Батько радіє: росте дітвора. Ось і в четвертого руки робочі, П’ята і шоста до праці охочі. Сьома ж нічого робити не хоче. Кого у вірші-загадці названо батьком? (Тиждень.) - Назвіть дні тижня. Скільки тут днів-братів, а скільки сестер?
Номер слайду 5
Звуки [в], [в’], буква В, в СТІНА СЛІВ КАЛЕНДАР ВІВТОРОК П’ЯТНИЦЯ ТИЖДЕНЬ СЕРЕДА СУБОТА ПОНЕДІЛОК ЧЕТВЕР НЕДІЛЯ В І В Т О Р О К
Номер слайду 6
Звуки [в], [в’], буква В, в Аудіювання тексту ОСІННІЙ СНІГОПАД Осіннім вечором Оленка взяла на руки улюбленого ведмедика Вудді і зручно вмостилася на диванчику біля вікна. Дівчинка подивилася на календар і промовила: – Сьогодні вівторок, сьоме листопада, а за вікном замість листя падає сніг. От дивина! Треба цей день запам’ятати. І дівчинка обвела дату в календарі червоним олівцем. - Що робила Оленка осіннім вечором? - Які спостереження за погодою її здивували? - З ким дівчинка поділилася своїми враженнями?
Номер слайду 7
Звуки [в], [в’], буква В, в Графічний аналіз букви В зошиті для друкування друкуємо букви В в три рядки
Номер слайду 8
Звуки [в], [в’], буква В, в Ворон букву В шукає І на дзьоб собі вдягає. – Кар! – гукає він з-під хмари. – Буква В – мов окуляри. Одиниця зупинилась, Три до неї приліпилась, Аж ніхто не відірве… Так з’явилась буква В.
Номер слайду 9
Звуки [в], [в’], буква В, в ЧИТАННЯ СКЛАДІВ З БУКВОЮ В ВА ВО ВИ ВУ ВЕ ВІ АВ ОВ ИВ УВ ЕВ ІВ