Презентація до інтегрованого уроку сімейного читання "Успіх дитини - в моральних цінностях сім'ї"

Про матеріал

Презентація до інтегрованого уроку української літератури та психології за оповіданням В. Винниченка "Федько-Халамидник ". Урок сімейного читання дає можливість домогтися прочитання та обговорення твору учнями, їхніми батьками та членами сім'ї. Така форма роботи має на меті створити умови для спільного проведення часу батьків та дітей, спонукає до спілкування не на побутові теми, об'єднує зусилля батьків та вчителів для виховання успішних дітей, та прагнення до створення моделі сім'ї близької до ідеальної.

Зміст слайдів
Номер слайду 1

ТЕМА УРОКУ “Успіх дитини – в моральних цінностях сім’ї” Сім’я- це те первинне середовище, де людина повинна вчитися творити добро (В. Сухомлинський). Червоноградська загальноосвітня школа I-III ступенів №9 Підготували: вчитель української літератури Денисюк Любов Кіндратівна, практичний психолог Беркита Ольга Петрівна

Номер слайду 2

ПРОБЛЕМНЕ ПИТАННЯ:

Номер слайду 3

Номер слайду 4

ВОЛОДИМИР КИРИЛОВИЧ ВИННИЧЕНКО “ФЕДЬКО - ХАЛАМИДНИК”

Номер слайду 5

Історія написання оповідання В. Винниченка «Федько-халамидник» У 1912 році оповідання з’явилося на сторінках київської газети «Рада». Винниченкові тоді було тридцять два роки і мешкав він далеко від України — у Франції. Твір «Федько-халамидник» із багатьох поглядів є автобіографічним.

Номер слайду 6

Встанови послідовність подій

Номер слайду 7

Риса характеру шукає свого героя

Номер слайду 8

Порівняльна характеристика Федька і Толі

Номер слайду 9

Головні та другорядні герої оповідання

Номер слайду 10

Аналіз оточення

Номер слайду 11

Зіскануй QR–код та дізнайся значення слова “халамидник”

Номер слайду 12

Щаслива сім’я

Номер слайду 13

А що дитині треба? Дім красивий, білий. І, як світлий образ, Мамин погляд щирий. Й батька дорогого Чути добре слово. А ще гарно б мати І сестру і брата …

Номер слайду 14

Домашнє завдання Написати фанфік – ваш варіант завершення твору.

Номер слайду 15

ПРОБЛЕМНЕ ПИТАННЯ:

Номер слайду 16

Рефлексійно-оцінювальна робота Діти! У кожної людини свій шлях до доброти. Навчитися бути по-справжньому добрим – важко. Людина повинна частіше зупинятися й задумуватися про вчинки, які здійснила. Пам’ятайте добро. Можна забути того, з ким сміявся, але не забувайте того, з ким плакали. Навчіться прощати. Не втрачайте самоповагу, умійте володіти собою. Найкоротша відстань між людьми – посмішка. Частіше посміхайтесь.

Номер слайду 17

Рефлексія Метод “Незакінчені речення “ Мені хочеться вірити, що ……….. . Я не буду …………… . Я буду намагатись ……….. .

Номер слайду 18

ppt
Додано
14 січня
Переглядів
192
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку