Презентація до проекту "Україна - європейська країна""

Про матеріал

Презентація має багато цікавого й повчального матеріалу, який допоможе виконати проект. Кожен слайд ілюстрований, відповідає дійсності, учні сприймають наочний матеріал краще.

Зміст слайдів
Номер слайду 1

Україна- держава Європейська

Номер слайду 2

Географічне положення Україна розташована в центрально- східній Європі.

Номер слайду 3

Основні цінності Європейської цивілізації Основні цінності Європейської цивілізації це - громадянське суспільство, соціальна економіка, демократія, права людини. Вони знайшли відображення у Конституції України.

Номер слайду 4

З конституції України статті Людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканість і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю.

Номер слайду 5

Зв’язок з іншими Європейськими державами Україна має вихід до Азовського, Чорноморського узбережжя, що забезпечують її зв’зки з іншими Європейськими державами.

Номер слайду 6

Цивілізаційний розвиток України Українці належать, в цілому до Східно-Християнської Цивілізації, але тривалі впливи, а деякий час втягнення її в роботу Західно-Християнського світу, сформулювали, в цілому, особливий, перехідний тип цивілізаційного розвитку України.

Номер слайду 7

Демократична і правова держава Україна – це демократична і правова держава, як і інші країни Європи.

Номер слайду 8

Християнство, Католицизм, Православ’я Християнство є найбільш значною світовою релігією нашого часу, в якій розрізняють два головні напрямки: католицизм та православ'я, а також численні більш дрібні різновиди. В Україні розвинуті всі ці релігійні напрямки.

Номер слайду 9

Село Ділове Село Ділове. Рахівського району, Закарпатського області – це географічний центр Європи.

Номер слайду 10

Демографічні процеси в Україні Демографічні процеси в Україні відповідають основним тенденціям зміни структури і кількості населення в Європи.

Номер слайду 11

Україна – Європейська держава, невід’ємна складова Європейської цивілізації. В Європі її думки, в Європі її серце, в Європі її місце.

ppt
Додано
19 серпня 2018
Переглядів
352
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку