Квітка – генеративний орган рослини. Які дивовижні ці квіти,У кожній чарівність своя. Всі різні, та й що говорити —У квіти закохана я. Дивитись годинами можна. На ніжні пелюстки в росі. Дивує і радує кожна,А щастя дарують усі.
Номер слайду 2
Я першим зацвітаю серед гаюІ білий, наче сніг, я колір маю.
Номер слайду 3
Я найперша зацвітаюсинім цвітом серед гаю. Відгадайте, що за квітка,бо мене не стане влітку.
Запалали в чистім полі,наче галстуки червоні. То палає в полі такпольовий червоний…
Номер слайду 6
Будова квітки. Квітка складається з квітконіжки, квітколожа, оцвітини, тичинок та маточок. Головні частини квітки – тичинки і маточки: Тичинки – чоловічі репродуктивні частини квітки, у яких утворюються пилкові зерна. У маточки розрізняють нижню розширену частину – зав'язь, де містяться насінні зачатки, середню видовжену –стовпчик (є не в усіх квіток) та верхню – приймочку.
Номер слайду 7
«ВІРЮ – НЕ ВІРЮ» Квітка – це вегетативний орган. Сидячою називають квітку, у якої довга квітконіжка. Головні частини квітки – це тичинки та маточки. Тичинка складається з тичинкової нитки та приймочки. Маточка складається з приймочки, стовпчика та зав’язі. Огірок належить до однодомних рослин. Квітка, що має тичинки і маточки, називається одностатева. Верба – дводомна рослина. Маточка – жіноча репродуктивна частина квітки.
Номер слайду 8
НАЗВІТЬ ЧАСТИНИ КВІТКИ:
Номер слайду 9
Кольори Українського прапора у квітах: Півники сітчасті (лат. Iris reticulata)
Номер слайду 10
Вітрогонка ніжна(лат. Anemone blanda)
Номер слайду 11
Волошка лазурова (лат. Houstonia caerulea)
Номер слайду 12
Льон багаторічний (лат. Linum perenne)
Номер слайду 13
Коммеліна небесно-блакиткна (лат. Commelina coelestis)