17 липня о 18:00Вебінар: Відеоуроки: як створювати якісний контент для Ютубу

Презентація до уроку з курсу "Дизайн і технології" для 2 класу на тему: "Ліплення тарілочки із солоного тіста"

Про матеріал
Презентація до уроку з курсу "Дизайн і технології" для 2 класу на тему: "Ліплення тарілочки із солоного тіста" Мета: ознайомити учнів з технологією ліплення тарілочки із солоного тіста, новими робочими прийомами ліплення; форму¬вати вміння прикрашати виріб, створювати орнамент у певному стилі з композицією, кольором, еле-ментами; формувати уміння вчитися, інформаційно-комунікативну, соціально-трудову, здоров’язбережувальну компетентності; розвивати моторику рук, художній смак, уяву, емоційне позитивне ставлення до світорозуміння, фантазію, творчу активність; виховувати культуру праці, сприяти вихованню естетичного смаку, підвищувати інтерес до декоративно-ужиткового мистецтва, акуратність, наполегливість в досягненні поставленої мети, в прагненні вносити у свій повсякденний труд красу, повагу до праці людей різних професій.
Зміст слайдів
Номер слайду 1

Ліплення тарілочки із солоного тіста Дизайн і технології, 2 клас Підготувала вчитель початкових класів Соледарської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №13 з поглибленим вивченням англійської мови Куплевацька Світлана Вікторівна

Номер слайду 2

КРОСВОРД т   2.і с 4.т о 1. 5. 3.

Номер слайду 3

Переваги солоного тіста · можна приготувати в будь-який момент, не витрачаючи зайвих грошей; · легко відмивається і не залишає слідів; · безпечне при попаданні в рот (якщо замішано без клею); · чудово ліпиться, до рук не липне; · можна сушити в духовці, а можна-просто на повітрі; · фарба гарно пристає, а можливості для розпису майже не обмежені.

Номер слайду 4

Номер слайду 5

Рецепт солоного тіста 2 склянки борошна + 1 склянка дрібної солі + 3/4 склянки теплої води; для кольорового тіста у воду треба додати барвник. Добре розминаємо тісто, щоб воно стало м'яким, без тріщин і не прилипало до рук. На повітрі тісто сохне швидко, тому тримайте його закритим.

Номер слайду 6

ПРАКТИЧНА РОБОТА “ЛІПЛЕННЯ ТАРІЛОЧКИ ІЗ СОЛОНОГО ТІСТА ”

Номер слайду 7

Інструменти і матеріали Тісто Стеки Апельсинові палички Бісер Намистинки Ґудзики Паєтки

Номер слайду 8

Технологічний етап Замісити тісто Виліпити задуманий виріб Висушити виріб Оздобити виріб, розфарбувати

Номер слайду 9

БЕРЕМО КУЛЬКУ І РОБИМО З НЕЇ ПОТРІБНУ ФОРМУ

Номер слайду 10

МОЖНА ВИЛІПИТИ ТАРІЛОЧКУ ІНШОЇ ФОРМИ.

Номер слайду 11

Інтерв’ю з Колобком • Ми сьогодні працювали з … . • Тісто відрізняється від інших матеріалів для ліплення тим, що воно … . • При замішуванні тіста настрій має бути … . • Краще використовувати екопосуд, бо він … .

Номер слайду 12

Чудові вироби! Дякую за роботу!

ppt
Додано
22 травня
Переглядів
92
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку