презентація до уроку загальні відомості про мінеральні добрива

Про матеріал
презентація містить інформаційний матеріал до уроку хімії "Загальні відомості про мінеральні добрива"
Зміст слайдів
Номер слайду 1

Калійні добрива

Номер слайду 2

Калійні добрива –це добрива, які в якості поживного елемента містять йони калію.

Номер слайду 3

Види калійних добрив. Сильвін- KCl. Калійна селітра - KNO3  Сульфат калію - K2 SO4 Поташ - К2 СО3 Сильвініт - KCl * Na. Cl. Калімагнезія - К2 SO4 * Mg. SO4

Номер слайду 4

Сильвін (хлорид калію) - KCl Широко застосовується в сільському господарстві як калійне добриво. Крім того, служить сировиною для одержання гідроксиду калію та інших сполук калію. Іноді застосовується як добавка до кухонної солі (так звана «сіль з пониженим вмістом натрію»).

Номер слайду 5

Калійна селітра (нітрат калію) - KNO3 сіль сильного гідроксиду калію і сильної азотної кислоти. Білий кристалічний порошок, без запаху. У харчовій промисловості зареєстрована як харчова добавка консервант Е252, а в сільському господартсві застосовують як калійне добриво.

Номер слайду 6

Сульфат калію - K2 SO4 Як добриво володіє наступними перевагами: висока концентрація калію гарна ефективність на всіх видах грунтів і для всіх культур, зменшує лужність ґрунту.

Номер слайду 7

Поташ - К2 СО3 Безбарвна кристалічна речовина. У воді розчиняється добре. Багато поташу міститься в попелі рослин, особливо соняшника (30-40% в перерахунку на K2 O), гречки (25% K2 O), соломи (20% K2 O), берези (5% K2 O), У зв'язку з цим попіл рослин часто використовується як калійні добрива.

Номер слайду 8

Сильвініт (калійна сіль) - KCl * Na. Cl Утворюється при переробці калійних і натрієвих хлоридів. Цінне подвійне добриво, яке забезпечує рослину як калієм так і натрієм одночасно. Застосовують на ґрунтах з пониженою засоленістю.

Номер слайду 9

Калімагнезія - К2 SO4 * Mg. SO4 Калійно-магнієве добриво, яке не містить хлору. Цінним є також вміст сірки, який може сягати 15 %. Застосовується на ґрунтах, які мають низьку забезпеченість магнієм, а також на культурах, що чутливі до шкідливої дії хлору.

Номер слайду 10

Дефіцит калію

pptx
Пов’язані теми
Хімія, 11 клас, Презентації
Додано
15 лютого
Переглядів
186
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку