Конкурс розробок «Вчительська десятка»
Розробки додавай – подарунки вигравай!

Презентація до виховного заходу "Мій світ краси"

Про матеріал

Мета заходу: виховання в учнів бачення прекрасного, прагнення до самовдосконалення, самовиховання, самореалізації; почуття відповідальності; вміння висловлювати свої думки, відстоювати свої погляди та переконання.

Форма проведення: бесіда

Зміст слайдів
Номер слайду 1

Мій світ краси“Краса врятує світ” (Ф. Достоєвський)Арбузинський професійний аграрний ліцей. Підготувала Кл. керівник – Димова Т. В.

Номер слайду 2

КРАСАЯкби краса в усіх своїх образах хоча б на половину людства мала благодійний вплив, тоді б ми швидко наблизилися до досконалості Т. Г. Шевченко

Номер слайду 3

КРАСА

Номер слайду 4

Номер слайду 5

Номер слайду 6

Номер слайду 7

Номер слайду 8

Мистецтво. Від краси природи – до краси слова, музики, живопису. Література, поезія, живопис, музика – джерела прекрасних образів, почуттів, думок, якими ми можемо захоплюватися і які дають багато імпульсів для життя і творчості. Краса перш за все відображена в творах мистецтва. Пізнаючи цінності мистецтва, людина пізнає людське в людині, підносить себе до прекрасного, відчуваючи насолоду. В. О. Сухомлинський

Номер слайду 9

Мистецтво Для того, щоб створити щось красиве, треба нести красу в душі Ю. Мушкетик

Номер слайду 10

Митці нашого регіону(07.11.1936 – 26.05.2004)Микола Степанович Вінграновський - класик української літератури, видатний український поет, письменник- шістдесятник, кінорежисер, сценарист, кіноактор.

Номер слайду 11

Митці нашого регіону

Номер слайду 12

Митці нашого регіону«Без угаву пишу вірші. Читають їх земляки в районній газеті, дякують при зустрічах. І це моя найвища нагорода і душевна підтримка в творчості і в повсякденному житті.» І. О. Брашеван

Номер слайду 13

Краса людини. У чому вона?

Номер слайду 14

Краса людини. ЗОВНІШНЯВНУТРІШНЯохайнагарно одягненаз гарною зачіскоювихованаосвітченамає високий інтелектрозумнависокоморальнащедрапорядна

Номер слайду 15

Краса людини. Що означає любити людей?Чи можна любити людей і не любити себе?Що означає любити себе? Чи означає це бути егоїстом?

Номер слайду 16

Краса людини. Любити себе – це означає виховувати в собі ЛЮДИНУ.«Інженером можна стати за п‘ять років, учитися ж на людину треба все життя» (В. Сухомлинський)

Номер слайду 17

Краса людини «…Люди, будьте взаємно красивими!» Ліна Костенко

Номер слайду 18

Залишити відгук до розробки

Ця розробка бере участь у конкурсі «Класні керівники – супергерої». Її оцінювання доступне лише учасникам конкурсу. Деталі та умови участі.

Дякуємо! Ми будемо тримати Вас в курсі!
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку