Учитель – це професія неординарна. Кожна педагогічна ситуація унікальна, неповторна.
Учитись важко, а учити ще важче.
Але не мусиш зупинятись ти.
Як дітям віддаси усе найкраще,
Той сам сягнеш нової висоти.
П. Сангаївський
Презентація досвіду роботи. Для когось природничі дисципліни – тільки слово, Для когось – неприємні відчуття,Для когось – це лише науки, Для нас вони – наше життя!
Учитель – це професія неординарна. Кожна педагогічна ситуація унікальна, неповторна. Учитись важко, а учити ще важче. Але не мусиш зупинятись ти. Як дітям віддаси усе найкраще,Той сам сягнеш нової висоти. П. Сангаївський.
Номер слайду 4
Моє життєве кредо: «Зроблене тобою до тебе ж і повернеться». У. Черчіль
Номер слайду 5
Моя мета:розвивати інтелектуальні та творчі особистісні якості учнів; залучати учнів до творчої, пошукової, експериментальної роботи;виховувати активну, креативну особистість; формувати основні предметні і життєві компетентності учнів.
Номер слайду 6
Науково-методична проблема: “Підвищення ефективності навчання за допомогою ІКТ та розвиток критичного мислення в учнів”.
Номер слайду 7
Формування ключових компетнос-тей. Об’єктивний контроль знань. Доступ до найрізноманіт-нішої інформаціїМожливість самоствер-дження та самореалізаціїІндивідуа-лізація навчання. Підвищення мотивації та інтересу до навчання. Залучення учнів до активної навчально-пізнавальної діяльностіРозвиток абстрактного та творчого мислення. Переваги використання ІКТ
Номер слайду 8
Можливості використання
Номер слайду 9
Учні повинні усвідомлювати, що від них очікується висловлення своїх думок та ідей у будь-якій формі, їх діапазон може бути необмежений, ідеї можуть бути різноманітними, нетривіальними. Учні повинні мати можливість для обміну думками. Внаслідок цього вони можуть бачити свою значущість і свій внесок у розв’язання проблеми. Учні повинні вміти слухати і цінувати думки інших. При цьому вони мають усвідомлювати, що для знаходження оптимального розв’язання проблеми дуже важливо вислухати всі думки зацікавлених людей, щоб мати можливість остаточно сформулювати власну думку з проблеми, яка може бути скоригована «колективною мудрістю». Учитель повинен створити середовище, вільне від жартів, глузувань. Учні повинні займати активну позицію у навчанні, отримувати справжнє задоволення від здобування знань. Учні повинні знати, що їм можна висловлювати будь-які думки, мислити поза шаблоном. Вони мають бути впевнені, що можуть внести свою «цеглинку» у зведення «будинку», яким є розв’язання проблеми. Учні повинні мати достатньо часу для збору інформації, її обробки, вибору оптимального рішення. Робота може вестись не тільки на уроці, а й перед ним, і після нього.
Номер слайду 10
Кожен урок-це відкриття нового, невідомого, цікавого…
Номер слайду 11
Позакласні заходи
Номер слайду 12
Учитель готується до найкращого уроку все життя. В. О. Сухомлинський. ДЯКУЮ ЗА УВАГУ