Презентація "Електроенергетика України"

Про матеріал
Презентація містить інтерактивні прийоми організації роботи учнів на всіх етапах уроку, виконана у сучасному форматі, містить активні покликання на пізнавальні відео, допоможе учням краще зрозуміти і запам'ятати досліджуваний матеріал, а також розширити кругозір.
Зміст слайдів
Номер слайду 1

Електроенергетика України. Найбільші ТЕС, АЕС, ГЕС, ЛЕП. Використання відновлюваних джерел енергії Роботу виконала вчитель географії ліцею «Інтелект» міста Києва Грибан Валентина францівна

Номер слайду 2

Номер слайду 3

ПОвторимо«Географічний крос»1) До первинних джерел енергії належать… 2) Паливно-енергетичний баланс відображає… 3) Підприємства, на яких виробляється електроенергія, називаються...4) Основні чинники розміщення підприємств електроенергетики…5) Країни-найбільші світові виробники електроенергії…

Номер слайду 4

«Інтелектуальна розминка»Пригадайте, як Україна забезпечена паливно-енергетичними мінеральними ресурсами?Які альтернативні (відновні) джерела енергії використовуються?

Номер слайду 5

Паливно-енергетичний баланс (ПЕБ) України. Завдання: порівняйте структуру споживання первинних джерел енергії в Україні та світі. Чим схожі та чим відрізняються їхні показники?Розподіл джерел енергії в загальному постачанні первинної енергії в Україні (2014)у підручнику с.114 мал.85 та с.120 мал.92 Структура споживання первинної енергії за видами джерел (2014)

Номер слайду 6

Структура електроенергетики. Типи електростанцій. Завдання: Які відбулися зміни у структурі виробництва електроенергії на електростанціях різних типів в Україні з 1990 по 2017 р.р.?у підручнику мал. 93, с. 121 і с.16 в атласі.

Номер слайду 7

Тип електростанцій. Назвинайбільших з електростанцій Переваги. Недоліки. ТЕС, ТЕЦ    АЕС    ГЕС, ГАЕС      Відновлювані: СЕС ВЕС           Завдання: заповнити таблицю «Електростанції в Україні»

Номер слайду 8

За використанням джерел енергії електростанції поділяються на:теплові електростанції (ТЕС) — працюють на твердому, рідкому і газоподіб­ному паливі паливний або споживчий чинники

Номер слайду 9

Номер слайду 10

Атомні електростанції (АЕС) — використовують як паливо збагачений уран або інші радіоактивні елементиспоживчий чинник. За використанням джерел енергії електростанції поділяються на:https://youtu.be/2g. BMMj. OZ7f. Ah

Номер слайду 11

атомні

Номер слайду 12

гідравлічні (ГЕС) — використовують гідроресурсичинник природних умов. За використанням джерел енергії електростанції поділяються на:

Номер слайду 13

Номер слайду 14

електростанції, які використовують відновлювані (альтернативні) джерела енергії https://youtu.be/OPR12evy3d. Qhttps://youtu.be/2ka. AZT0_u. Z8

Номер слайду 15

Номер слайду 16

Об’єднана енергосистема України. Лінії електропередач (ЛЕП)

Номер слайду 17

1. Місто, де побудована Запорізька АЕС. 2. Паливна корисна копалина. 3. Родовище природного газу в Харківській області. 4. Прізвище відомого українського письменника, автора повісті «Борислав сміється», де розповідається про початок видобування нафти в Прикарпатті. 5. Паливна корисна копалина. 6. Перша збудована електростанція на дніпрі. 7. Найбільша з українських ВЕС.8. АЕС, яка перетворила державу на зону екологічного лиха. 9. ГЕС на Дніпрі.10. Електростанції, на яких виробляється найбільша частка енергії в україні   е        н         е          р        г            е     т               и        к         а      

Номер слайду 18

«Творча майстерня»Запропонуйте план економії тепла і поліпшення термоізоляції власної квартири або будинку. Яких «домашніх правил» по збереженню електроенергії дотримуються у вашій оселі?

Номер слайду 19

Середня оцінка розробки
Структурованість
5.0
Оригінальність викладу
5.0
Відповідність темі
5.0
Загальна:
5.0
Всього відгуків: 1
Оцінки та відгуки
  1. Сафронов Николай
    Загальна:
    5.0
    Структурованість
    5.0
    Оригінальність викладу
    5.0
    Відповідність темі
    5.0
pptx
До підручника
Географія 9 клас (Бойко В.М., Дітчук І.Л., Заставецька Л.Б., Гринюк Т. А., Смаль І. В., Харенко І. М.)
Додано
16 листопада 2022
Переглядів
1166
Оцінка розробки
5.0 (1 відгук)
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку