Презентація функціоналу тестування на нараді у школі.

Про матеріал
Презентація функціоналу тестування на нараді у школі. У світлі сучасних вимог до дистанційного навчання актуальною постала проблема, як об'єктивно оцінити знання учнів (на уроці, під час виконання домашнього завдання, за тему…).
Зміст слайдів
Номер слайду 1

Презентація функціоналу тестування на нараді у школі (фотофіксація). Онлайн-тести для учнів та вчителів на платформі «НА УРОК »Вчитель географії Соснівської гімназії Петро Панасюк

Номер слайду 2

Онлайн-тести для учнів та вчителів. У світлі сучасних вимог до дистанційного навчання актуальною постала проблема, як об'єктивно оцінити знання учнів (на уроці, під час виконання домашнього завдання, за тему…). Одним з таких методів оцінювання є тестування

Номер слайду 3

Онлайн-тести для учнів та вчителів. Тести можна використовувати:як домашнє завдання для тематичного оцінюваннядля самостійної, контрольної роботи,для роботи на уроці («Реальному часі», «Знайди відповідність», «Флеш-картки»).

Номер слайду 4

Номер слайду 5

Номер слайду 6

Сертифікат базового рівня Створити публічний тест на 5 і більше запитань. Задати домашнє завдання, використовуючи створений тест. Перевірити, щоб 10 або більше учнів виконали домашнє завдання. . ЗАВАНТАЖИТИ СЕРТИФІКАТ БАЗОВОГО РІВНЯ

Номер слайду 7

Сертифікат рівня «Практик» Виконати умови базового рівня сертифікації. Створити 10 публічних тестів із 5+ запитаннями. Задати 10 домашніх завдань, зі створених самостійно тестів. Зафіксувати 100 виконаних домашніх завдань. Задати 10 домашніх завдань із тестів, створених іншими вчителями. ЗАВАНТАЖИТИ СЕРТИФІКАТ РІВНЯ «ПРАКТИК»

Номер слайду 8

Номер слайду 9

Онлайн-тестування зручне у відстежуванні результатів тестування як окремого учня, так і всіх учасників тестування.

Номер слайду 10

Коли задаєш тестування можна: Перемішати запитання. Перемішати варіанти відповідей. Одразу показувати правильну відповідь. В залежності від виду роботи цю функцію можна не використовувати Показувати відповіді учня після тестування (те саме що і в попередньому пункті)

Номер слайду 11

Показувати рейтинг учнів (бажано не застосувати бо в сучасному оцінюванні ми не порівнюємо знання і навички учнів, а відстежуємо індивідуальний прогрес)Тільки одна спроба проходження. На даному етапі сучасного життя (воєнний стан), бажано не обмежувати кількість проходження тесту – учень почав виконувати і стались «події»: то не тягне Інтернет, то відключили електричний струм, то не там натиснув. А учень вже зареєструвався і значить використав свою спробу. Тому, зараз бажано не обмежувати кількість спроб. Ви побачите якість і кількість спроб виконання в результатах тестування (тут можна подивитись і які питання викликали утруднення в кожного з учнів)Обмежити час проходження до … Тут бажано враховувати вікові особливості. В початковій школі дітям важливо встигнути відповісти на всі запитання, а правильно чи ні , це вже потім подивимось, головне вкластись в час». Тому їм потрібно дати час на «подумати, знайти інформацію в підручнику, пригадати, сформулювати …». Та і учням 5-7 класів також можна не обмежувати час проходження, або запланувати достатньо часу для виконання тесту.

Номер слайду 12

− у вчителя є особистий кабінет;− робота не потребує коштів;− доступні для використання тести інших авторів;− проведення тестування в реальному часі;− можна тест задати як домашню роботу;− створення вправи Відповідність автоматично;− можна за допомогою таблиць перевірити результат;− при створенні тесту редактор формул частково доступний;− результати всіх тестувань містяться на одній сторінці;− тестування в будь-який час можна зупинити;− якщо автор надає дозвіл, тестом відразу користуються всі відвідувачісайту;− усі відповіді при тестуванні розміщуються в кольорових прямокутниках;− після закінчення тестування учні можуть побачити допущені помилки;− результати опитування зберігаються на сервісі. Переваги сервісу «На Урок»:

Номер слайду 13

pptx
Пов’язані теми
Географія, Презентації
Додано
14 лютого
Переглядів
79
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку