Презентація "Хто такі риби?"

Про матеріал

Презентація «Хто такі риби?» має на меті познайомити учнів з різноманітністю риб, їх зовнішньою будовою, особливостями місця проживання, розмноженням, харчуванням.

Дана презентація дає можливість виділити групу риб серед інших груп тварин і розпізнавати їх за істотними ознаками. В презентації поетапно розглядаються такі ознаки: живуть у воді, будова тіла риб, наявність луски (звертається увага на те, що деякі риби не мають луски), пристосування до життя у воді (дихання зябрами). Рибка Сід, герой презентації, знайомить дітей з морськими та прісноводними рибами. Цікаві ілюстрації призначені для того щоб діти могли порівняти риб за розміром ( тропічна рибка і білуга). Ряд слайдів ілюструє поняття рослиноїдних, хижих, всеїдних риб.

Також діти знайомляться з особливостями розмноження представників цієї групи.

Презентація містить багатий ілюстративний матеріал, що сприяє розвитку пізнавального інтересу учнів, задовольняє їх цікавість, допитливість, надає можливість задуматися про значення риб у природі і для людини ( пізнавальне, моральне, естетичне, практичне), дає можливість висловити оцінні судження про ставлення інших і своє власне до риб.

pptx
Додано
21 жовтня 2018
Переглядів
681
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку