Презентація "Інформаційна безпека Безпечна комунікація у віртуальному середовищі"

Про матеріал
Презентація "Інформаційна безпека Безпечна комунікація у віртуальному середовищі" для учнів 5 класу з І/к "Здоров'я, безпека та добробут".
Зміст слайдів
Номер слайду 1

Інформаційна безпека. Безпечна комунікація у віртуальному середовищі

Номер слайду 2

Номер слайду 3

Де знайти інформацію для навчання. Віртуальний світ вигаданий і створений людською уявою. До нього ми потрапляємо за допомогою мережі Інтернет. Віртуальний світ — це також і джерело інформації для навчання, а не тільки для розваг. Розробники онлайн-програм для спілкування та ігор, програмних застосунків для смартфонів використовують штучний інтелект, який дає їм можливість здобувати інформацію, обробляти її та застосовувати набуті знання для вирішення певних завдань.

Номер слайду 4

Мій акаунт у віртуальному світіСтворюючи свій акаунт у віртуальному світі, ми обираємо для персоналізації графічне зображення у вигляді малюнків, об’ємних піктограм чи анімаційних моделей у віртуальних світах комп’ютерних та онлайн-ігор.

Номер слайду 5

Окрім того, кожен / кожна з нас має свій нікнейм, скорочено нік (від англійського nickname — «прізвисько», «псевдонім»). Ніком може бути не одне слово, а й словосполучення. Він може не бути пов’язаним із нашим реальним ім’ям. Буває, що до ніка включають дату народження. А дорослі часто, боячись забути, зазначають номер свого домашнього телефону.

Номер слайду 6

Переглянь мультфільм за QR-кодом та склади правило «5 НЕ». Останніми роками ми час від часу змушені навчатися дистанційно. Більшість уроків учителі проводять онлайн. Чимало незручностей для учителів викликають нікнейми школярів, тому фахівці наполегливо рекомендують у захищеній шкільній навчальній мережі використовувати для нікнейму свої справжні ім’я та прізвище.

Номер слайду 7

Номер слайду 8

Виховані люди у спілкуванні дотримуються етикету. І віртуальний світ — не виняток, тут також дотримуються правил, які називають «мережевим етикетом».

Номер слайду 9

Звісно, переписка в чаті, на форумі, на сайті — це не контрольна з мови, однак повідомлення без помилок більш зрозуміле, і його приємніше читати. Нетикет забороняє вживання грубих виразів та образливих слів. Тому ми маємо контролювати власні емоції, особливо негативні, та не зважаємо на провокації. Частіше за все ігноруємо фішинг, не вдаємось до флеймінгу, не припускаємо хейтингу.

Номер слайду 10

Віртуальний та реальний світи — доброзичливі й небезпечні водночас. У віртуальному світі ми перетворюємось на аватари, втрачаємо певні свої особливості, прагнемо бути схожими на вигаданого персонажа. Таким чином втрачаємо обережність, навички вирішення проблем. Коли довго сидимо з гаджетами, зменшується рухова активність, і від цього страждає наш організм. Потрібно обмежувати перебування у віртуальному світі, використовувати його переважно для навчання. А також не забувати про нетикет і власну безпеку. Наведи приклади позитивного та негативного впливів віртуального світу

Номер слайду 11

Номер слайду 12

pptx
Додав(-ла)
Lopachuk Liudmyla
Додано
27 лютого 2023
Переглядів
2336
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку