5 березня о 18:00Вебінар: Дизайн продуктивного уроку біології

Презентація " Міжнародний туризм. Основні туристичні регіони світу"

Про матеріал
Характеристика основних туристичних регіонів світу. Новинки Світової спадщини ЮНЕСКО
Зміст слайдів
Номер слайду 1

МІЖНАРОДНИЙ ТУРИЗМ. ОСНОВНІ ТУРИСТИЧНІ РЕГІОНИ СВІТУ. КРАЇНИ СВІТУ З НАЙБІЛЬШОЮ КІЛЬКІСТЮ ОБ ЄКТІВ СВІТОВОЇ СПАДЩИНИ ЮНЕСКОПІДГОТУВАЛА: ВЧИТЕЛЬ ГЕОГРАФІЇ КЗ « БОРИСІВСЬКА ЗОШ І – ІІІ СТ.»БІЛЯК МАРИНА ГЕОРГІЇВНА

Номер слайду 2

МІЖНАРОДНИЙ ТУРИЗМЦЕ ПОДОРОЖ ОСОБИ ЗА МЕЖІ ПОСТІЙНОГО МІСЦЯ ПРОЖИВАННЯ, ЩО ВКЛЮЧАЄ В СЕБЕ ПЕРЕТИН КОРДОНУ ТА ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ НА ТЕРМІН ВІД ОДНОЇ ДОБИ ДО РОКУ ПІЗНАВАЛЬНОЮ, ОЗДОРОВЧОЮ ТА ВІДПОЧИНКОВОЮ МЕТОЮ, БЕЗ ЗДІЙСНЕННЯ ОПЛАЧУВАЛЬНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ В МІСЦІ ТИМЧАСОВОГО ПЕРЕБУВАННЯ.

Номер слайду 3

ОСНОВНІ ЧИННИКИ МІЖНАРОДНА ІНТЕГРАЦІЯ; ПОГЛИБЛЕННЯ МІЖНАРОДНОГО ПОДІЛУ ПРАЦІ; ВІДКРИТТЯ КОРДОНІВ, ЩО ЗАБЕЗПЕЧИЛО ЛЕГКИЙ ДОСТУП ДО ІНШИХ КРАЇН; РОЗВИТОК ТРАНСПОРТУ ТА ЗВ ЯЗКУ; ПІДВИЩЕННЯ РІВНЯ ЖИТТЯ НАСЕЛЕННЯ.

Номер слайду 4

ТУРИЗМ ЗА МЕТОЮ ЗДІЙСНЕННЯ ПОДОРОЖІ

Номер слайду 5

ВИДИ МІЖНАРОДНОГО ТУРИЗМУ

Номер слайду 6

ПЛЯЖНИЙ ТУРИЗМЛАЗУРНИЙ БЕРЕГІТАЛІЙСЬКА РІВ ЄРАПД. ТА СХ. ІСПАНІЯКАНАРСЬКІ ОСТРОВИМАЛЬТААДРІАТИЧНЕ УЗБЕРЕЖЖЯЗОЛОТІ ПІСКИІЗРАЇЛЬТАЙЛАНД БЕРМУДСЬКІ ОСТРОВИБАГАМИГАВАЇ

Номер слайду 7

АЛЬПИ (ШВЕЙЦАРІЯ,АВСТРІЯ, ФРАНЦІЯ)СКАНДИНАВСЬКІ ГОРИКАРПАТИ( СЛОВАЧЧИНА, Україна)ОЛІМП( ГРЕЦІЯ)ПІРЕНЕЇ ( ІСПАНІЯ)КОРДИЛЬЄРИ( США, КАНАДА)ЗИМОВИЙ ТУРИЗМ ( САННИЙ, ГІРСЬКОЛИЖНИЙ )

Номер слайду 8

ПІЗНАВАЛЬНИЙ ТУРИЗМФРАНЦІЯЄГИПЕТПАЛЕСТИНАІТАЛІЯМЕКСИКА

Номер слайду 9

ЕКОЛОГІЧНИЙ ТУРИЗМПЛИТВИЦЬКІ ОЗЕРАГРАНД - КАНЬЙОНСЕРЕНГЕТІЛЕЙК ДИСТРИКТІГУАСУ

Номер слайду 10

ПРОВІДНІ КРАЇНИ ЗА КІЛЬКІСТЮ ТУРИСТИЧНИХ ВІДВІДУВАНЬ ( 2016){00 A15 C55-8517-42 AA-B614-E9 B94910 E393}МІСЦЕ КРАЇНАМІЖНАРОДНИХ ТУРИСТИЧНИХ ВІДВІДУВАНЬ 2016, МЛН. ОСІБ1 ФРАНЦІЯ83,72 США74,83ІСПАНІЯ654 КИТАЙ55,65ІТАЛІЯ48,66 ТУРЕЧЧИНА39,87 НІМЕЧЧИНА338 ВЕЛИКА БРИТАНІЯ32,69 РОСІЯ29,810 МЕКСИКА29,1

Номер слайду 11

Номер слайду 12

Номер слайду 13

Номер слайду 14

Фактори успіху Європейського туристичного р. ЕГІОНУВелика кількість держав на відносно невеликій території;Населення європейських країн має великі реальні доходи;Більшість населення деяких європейських країн, наприклад, Німеччини, Франції, Великої Британії, охоче проводять відпустку за кордоном, але поблизу своєї країни;Наявність різноманітних туристсько – екскурсійних ресурсів, яким характерна територіальна близькість і доступність;Попит на міжнародні подорожі задовольняються потужною індустрією туризму та необхідною інфраструктурою

Номер слайду 15

Фактори Успіху азіатсько - тихоокеанського регіону. Екзотичні природно – рекреаційні ресурси;Унікальні культурно – історичні ресурси;Контрастні етнографічні ресурси;Особливості національної кухні.

Номер слайду 16

Американський туристичний регіон

Номер слайду 17

Фактори успіху Близького сходу. Розвиток індустрії, економіки;Гірські ландшафти і цілющі джерела;Курорти узбережжя Середземного, Червоного та Егейського морів;Історичні та культурні пам ятки трьохтисячолітньої історії.

Номер слайду 18

Африканський туристичний регіон

Номер слайду 19

Конвенцію про охорону Світової спадщини ратифікували 192 країни-учасниці. У 2016 р. у списку Світової спадщини ЮНЕСКО було 1052 об’єкти у 165 країнах світу. Щороку Комітет Світової спадщини проводить сесії, на яких надає статус новим об’єктам. Водночас існує «чорний список», до якого вносять на певний термін об’єкти, які перебувають під загрозою руйнування з природних або антропогенних причин. Вже було два випадки (в Омані та Німеччині), коли зі списку Світової спадщини виключали об’єкти через негативний вплив людської діяльності.

Номер слайду 20

Новинки спадщини юнеско

pptx
До підручника
Географія 9 клас (Стадник О.Г., Довгань Г.Д.)
Додано
29 жовтня 2019
Переглядів
7131
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку