В даній презентації описано що таке фітнес та які є різновиди фітнесу.
До кожного виду фітнесу є конкретний опис та на картинках показані вправи для правильного виконання певного руху та виду.
“Фітнес та його види”Виконала студентка 1 курсу 7 мб групи. Аннєнкова Анастасія Русланівна
Номер слайду 2
Що таке фітнес?Фітнес - в перекладі з британського означає бути або відповідати хорошій формі. Це урок про красу і здоров’я тіла, про фізичну підготовку людини. Хоча, як не дивно, далеко не всі рвуться стати стрункими, здоровими і красивими. У багатьох не вистачає вільного часу для ведення здорового способу життя, для правильного харчування з-за невичерпної роботи або через власну лінь. Якщо б кожен знайшов три години на тиждень для занять спортом, то побачив би ефективний результат. У фітнес-центрі інструктор, з урахуванням ваших бажань, запропонує для вас програму. В неї входять різні види фізичних занять.
Номер слайду 3
Які є види фітнесу?Аеробіка. Бодіфлекс. Калланетика. Пілатес. Тай-бо. Фітбол
Номер слайду 4
Аеробіка. Аеробіка – один з найпопулярніших напрямків фітнесу. Як правило, заняття проводяться під музику. Головними перевагами аеробіки є зміцнення серцево-судинної та легеневої систем, підвищення загального тонусу і позбавлення від зайвих кілограмів.
Номер слайду 5
Бодіфлекс. Даний вид фітнесу отримав популярність, завдяки особливій системі дихальних вправ, які входять в його склад. Вправи бодіфлексу спрямовані на розтягування і зміцнення м’язів, але головною умовою виконання вправ є правильне дихання. Вправи допомагають ефективно боротися з жировими відкладеннями і сприяють хорошому самопочуттю.
Номер слайду 6
Каланетика. Калланетика входить до переліку найбільш популярних «жироспалюючих» напрямків фітнесу. В основу каланетики покладені асани йоги і статичні навантаження, які чергуються з розтяжкою м’язів. При цьому працюють абсолютно всі м’язи тіла і великі, і маленькі, і поверхневі, і глубокі. В результаті занять каланетикою відбувається зміцнення м’язового каркаса, активізується обмін речовин, і, як наслідок, розщеплення жирів проходить активніше. Всього 1:00 занять каланеникою прирівнюється до 24 годин аеробіки і 7 годин шейпінгу.
Номер слайду 7
Пілатес. Пілатес теж дуже популярний вид фітнесу, серед переваг перед іншими напрямками можна перерахувати те, що він не дає організму ударного навантаження, і не викликає яких-небудь негативних реакцій, а тому не має практично ніяких протипоказань. Заняття пілатесом допомагають розвинути еластичність м’язів і зв’язок, гнучкість суглобів, витривалість.
Номер слайду 8
Тай-бо. Молодий, але вже досить популярний напрям фітнесу, що включає в себе вправи, засновані на бойових елементах, використовуваних в таеквондо, боксі і карате. Вправи тай-бо виконуються під енергійну музику. Заняття вимагають великої витривалості, сили і енергії. Всього 1:00 тренувань за системою тай-бо прирівнюється до десяти кілометрового забігу.
Номер слайду 9
Фітбол. Фітбол – це система вправ, що виконуються за допомогою спеціальних надувних м’ячів. Даний вид фітнесу особливо підходить тим, хто хоче розвинути гнучкість, скорегувати поставу, поліпшити координацію і пластику рухів. Фітбол відмінно зміцнює м’язи преса, спини, сідниць.
Номер слайду 10
Сьогодні фітнес-клуби надають величезний вибір всіляким напрямкам фітнесу. І тому у вас завжди є можливість вибрати те, що задовольнить саме ваш запит і підійде саме вам.