Презентація з футболу. Основні правила гри та визначення. Розміри поля та футбольних воріт. Історія становлення сучасного футболу.
Зміст слайдів
Номер слайду 1

Презентація. На тему: “Футбол”

Номер слайду 2

Що таке футбол?Футбо́л (від англ. foot – нога, ball – м’яч) — командна спортивна гра, олімпійський вид спорту, у якій беруть участь дві команди по одинадцять гравців у кожній. Мета гри полягає в тому, щоб забити м'яч у ворота протилежної команди. Команда, яка забиває більше голів до кінця матчу — виграє його.

Номер слайду 3

Розміри ігрового поля. Грають на футбольному полі, прямокутної форми, завдовжки 90—120 метрів і завширшки 45—90 метрів.

Номер слайду 4

Розміри футбольних воріт. На двох протилежних кінцях поля стоять ворота (7,32 м в ширину і 2,44 м в висоту)

Номер слайду 5

М’яч М'яч, обвід якого повинен бути 68-71 см, а маса — від 396 до 453 грамів. У момент початку гри тиск усередині має бути від 0,6 до 1,1 атмосфери (600—1100 г/см²).

Номер слайду 6

Тривалість гри. Футбольний матч складається з двох рівних таймів по 45 хвилин із 15-хвилинною перервою між ними. Після перерви команди міняються воротами.