Презентація на тему "Основні правила пожежної безпеки під час відпочинку в лісі"

Про матеріал
Презентація "Основні правила пожежної безпеки під час відпочинку в лісі" призначена для підвищення усвідомленості про важливість безпеки під час відпочинку в лісі.
Зміст слайдів
Номер слайду 1

Основні правила пожежної безпеки під час відпочинку в лісі

Номер слайду 2

Пожежа — стихійне лихо, що має катастрофічні наслідки для природи й людей. Найчастіше лісова пожежа провокується людською недбалістю: не загашені багаття, кинуті недопалки, іскри вихлопів. Рідше вона починається в результаті удару блискавки в сухостійне дерево або внаслідок тривалого тертя дерев. Найбільш пожежонебезпечними ліси стають у період сухої та спекотної погоди.

Номер слайду 3

Лісові пожежі залишають після себе спустошену територію. А починаються вони часом через недооцінку небезпеки вогню та порушення правил поведінки у лісі. Викинутий недопалок, скляний посуд і непогашене вогнище — це потенційні джерела пожежі.

Номер слайду 4

Причинами пожежі в лісі можуть стати блискавка або засуха, але головною причиною виникнення пожеж у лісі є необережність людини. Вкрай небезпечно:кидати палаючі сірники, недопалки;палити суху траву;розводити вогнища;залишати в лісі промаслені або просочені іншою горючою речовиною клапті тканини.

Номер слайду 5

Не розводити багаття у лісі, окрім призначених для вогнищ місць. Не засмічувати місце відпочинку. Обгороджувати та розчищати місце розпалення багаття. Основні правила для уникнення лісових пожеж

Номер слайду 6

Основні правила для уникнення лісових пожеж. Не розводити відкритий вогонь поруч із сухою рослинністю та господарчими будівлями. Не розкидати недопалки та сірники на суху лісову підстилку;Стежити, щоб діти не бавилися з вогнем;

Номер слайду 7

Основні правила для уникнення лісових пожеж. Прибирати місце погашеного вогнища, переконатись, що горіння відсутнє. Не створювати смітники в лісі та на прилеглих землях, тим більше, не підпалюйте їх;

Номер слайду 8

Під час горіння разом із травою, сухостоєм та опалим листям пошкоджується й верхній гумусний шар, який відповідає за родючість землі. Тому користі від спалювання немає жодної, а от шкоди – більш ніж достатньо.

pptx
Додав(-ла)
Hontar Iryna
Додано
26 березня
Переглядів
219
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку