4 лютого о 18:00Вебінар: Використання хмарних технологій під час викладання хімії та інших природничих дисциплін

Презентація на тему: «Правила безпеки учасників освітнього процесу на залізничному транспорті, переїздах та поблизу залізничних колій»

Про матеріал
Дуже часто люди забувають, що залізничні об’єкти являються зонами підвищеної небезпеки і через це нехтують правилами безпеки на залізничних об’єктах.
Зміст слайдів
Номер слайду 1

Презентація на тему: «Правила безпеки учасників освітнього процесу на залізничному транспорті, переїздах та поблизу залізничних колій»

Номер слайду 2

Барвінкове. Станцію Барвінкове було відкрито у грудні 1869 року (за новим стилем — у січні 1870 року)Станція успадкувала свою назву від великого козацького села, поруч із яким пройшла залізниця. Окрім пасажирського руху, по станції Барвінкове також передбачалося навантаження сільськогосподарських і гірничозаводських вантажів. 

Номер слайду 3

Дуже часто люди забувають, що залізничні об’єкти являються зонами підвищеної небезпеки і через це нехтують правилами безпеки на залізничних об’єктах. В результаті цього недбальства трапляються випадки невиробничого характеру, а через те, що залізничні об’єкти є зонами підвищеної небезпеки, більшість з цих випадків мають смертельні наслідки. Підвищена небезпека

Номер слайду 4

Правила безпеки на залізничних об’єктах та залізничному транспорті дуже прості і їх потрібно дотримуватися задля збереження не тільки свого здоров’я, а й життя: Дотримуйтесь правил особистої безпеки при переході через залізничні колії та знаходження поблизу них. Привчайте до цього своїх дітей. Пам’ятайте, що залізниця являється зоною підвищеною небезпеки і неможливо огородити тисячі кілометрів магістралі, як огороджуються промислові об’єкти. Необхідно знати, що зупинити відразу поїзд, як автомашину, не можливо, бо навіть при екстреному гальмуванні до повної зупинки поїзд по інерції проїде щонайменше 800 – 1600 метрів. Крім того, різке гальмування може призвести до аварії та травмування багатьох людей.

Номер слайду 5

При переході через залізничні колії користуйтесь. Перехідними мостами або спеціально передбаченими для цього переходами. Не переходьте колії, коли наближається поїзд або локомотив, бо зекономлені хвилини можуть коштувати вашого життя.

Номер слайду 6

Безліч НЕ на залізничних станціях і коліях

Номер слайду 7

Не дозволяйте дітям ходити або знаходитися на залізничних коліях і поблизу них без супроводу дорослих.

Номер слайду 8

 На станціях і перонах пролізати під вагонами і перелізати через автозчепи для переходу через колію

Номер слайду 9

 Переходити залізничні переїзди при закритому положенні шлагбаума або при червоному світлі світлофора переїзної сигналізації.

Номер слайду 10

Підніматися на дах потягів, локомотивів, вагонів тощо

Номер слайду 11

Класти на рейки залізничної колії будь – які предмети

Номер слайду 12

Підходити ближче ніж на 0,5 метра до краю платформи після оголошення про подачу або прибуття потяга до його повної зупинки

Номер слайду 13

На електрифікованих лініях підніматися на опори, а також торкатись до металевих проводів заземлення, які ідуть від опори до рейки

Номер слайду 14

Дотримання зазначених правил безпеки вбереже Вас від травмування при знаходженні на території станцій, вокзалів та залізничних перонах!Пам’ятайте

pptx
Додано
7 квітня 2019
Переглядів
1098
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку