ПОП МУЗИКА Даний стиль відноситься до сучасного напряму музики. Цей жанр характеризується простотою, цікавою інструментальною частиною і почуттям ритму, при цьому вокалу приділяється далеко не найосновніша увага. Головною і практично єдиною формою музичних композицій є пісня.
Номер слайду 3
Музичні експерти виділяють такі особливості поп-музики: консервативна схема побудови пісень «куплети + приспіви»; простота і легкість сприйняття мелодій; основним інструментом є людський голос, акомпанемент грає другорядну роль; важливе значення відіграє ритмічна структура: більшість композицій пишеться під танці, тому вони відрізняються чітким, незмінним бітом; в середньому довжина пісень становить від 3 до 5 хвилин, що повністю відповідає формату сучасних радіостанцій; тексти пісень зазвичай присвячуються особистим емоціям і переживанням (любов, смуток, радість і т. д.); величезне значення відіграє візуальне уявлення творів.
Номер слайду 4
Диско Нещодавно він був самим популярним жанром танцювальної поп-музики. Йому властиві велика кількість ведучих ефектів, ритм-секції ударних і баса, а так само другорядне, фонове звучання струнних і духових інструментів.
Номер слайду 5
Транс Він відноситься до одного з жанрів електронної музики й примітний своїм високим емоційним впливом на слухача. Цей ефект досягається за допомогою використання сумних, «космічних» мелодій.
Номер слайду 6
Хаус Так називається танцювальна, повністю електронна музика. Головним і єдиним інструментарієм є синтезатор. Відмітна риса цього жанру - наявність зациклених музичних фраз і соліруючих мелодій. Широко застосовуються ефекти.
Номер слайду 7
Техно Однією фразою можна сказати так: футуристична музика великого міста. До особливостей техно відносяться фантастичні мелодії, похмурий металевий звук, «холодний», позбавлений емоційності вокал.
Номер слайду 8
Фанк Один з танцювальних жанрів, якому властиві чітко виділені домінуючі над усіма іншими інструментами ударники, низька мелодійність, «неохайний» ритм.
Номер слайду 9
Нова хвиля Жанр популярної музики, який трансформувався з панк-року й використовує ті ж музичні засоби.
Номер слайду 10
Музика стимулює процес навчання Нервові зв'язки, що виникають у мозку під час прослуховування музики, стимулюють його для розвитку в інших сферах людської комунікації. Тобто, людина, яка слухає музику, більш схильна до вивчення мов, удосконалення пам'яті, уваги і навіть до вміння висловлювати свої емоції голосом. У порівнянні з тими, хто не має музичної освіти, музиканти краще сприймають мову в шумному оточенні, мають кращі пізнавальні та сенсорні можливості. На думку вчених, ефект від занять музикою можна порівняти з впливом фізичних вправ на форму тіла людини. Музика - це ресурс, який робить людину гармонійним. Музика підвищує ефективність 71% людей музику використовують для підвищення ефективності роботи. Музика позитивно впливає на здоров'я