Презентація на тему "Зварювальна дуга"

Про матеріал
Поняття "Зварювальна дуга", її характеристика, будова, виникнення, види збудження, процеси, які відбуваються в дузі.
Зміст слайдів
Номер слайду 1

ЗВАРЮВАЛЬНА ДУГАконспект уроку

Номер слайду 2

ЗВАРЮВАЛЬНОЮ ДУГОЮ НАЗИВАЮТЬ ПОТУЖНИЙ СТІЙКИЙ ЕЛЕКТРИЧНИЙ РОЗРЯД У ГАЗОВОМУ СЕРЕДОВИЩІ, УТВОРЕНОМУ МІЖ ЕЛЕКТРОДАМИ АБО МІЖ ЕЛЕКТРОДОМ ТА ВИРОБОМ

Номер слайду 3

Зварювальна дуга характеризується: великою щільністю струму, високою температурою та сильним світінням. Зварювальна дуга: природа явища:гази та пари при звичайних температурі та тиску не проводять електричний струм. Електропровідними вони стають за наявності в них частинок, що несуть електричні заряди (позитивні та негативні).

Номер слайду 4

SOLAR POWER INNOVATIONSPresentations are tools that can be used as reports. It serves a variety of purposes, making presentations powerful tools for convincing and teaching. ВИНИКНЕННЯ ЗВАРЮВАЛЬНОЇ ДУГИУ точках торкання – замикання. Метал плавиться. При відведенні електрода рідка перемичка металу розтягується, її перетин зменшується, електричний опір та температура збільшуються. Розплавлений метал закипає, його пари іонізуються. Виникає дуга.

Номер слайду 5

Зварювальну дугу можна збудити без торкання електродом зварюваного виробу. Для цього в зварювальне коло необхідно включити джерело струму високої напруги і високої частоти, (наприклад осцилятор). За наявності осцилятора дуга збуджується під час наближення електрода до виробу на відстані 2-3 мм.

Номер слайду 6

ВІДЕО «ТРИ СПОСОБИ ЗБУДЖЕННЯ ДУГИ"

Номер слайду 7

Електронна емісія - поява електронів провідностіРекомбінація - об"єднання негативних електронів і позитивних іонів у атомиІонізація - поява позитивно заряджених частинок. ПРОЦЕСИ:

Номер слайду 8

БУДОВА ЗВАРЮВАЛЬНОЇ ДУГИ1 - катодна зона - є джерелом електронів. Температура її досягає 2400-2600 градусів для сталевих електродів. 2 - стовп дуги - є провідником електричного струму, де утворюються вторинні електрони та іони.3 - анодна зона - є місцем входу електронів і має температуру 2400-2600 , але в результаті бомбардування електронами на ній виділяється більше тепла (42%) ніж на катодній плямі.

Номер слайду 9

Схема горіння зварювальної дуги

Номер слайду 10

ЗАВДАННЯСкласти из пазлів зварювальну дугу та охарактеризовати області дугового проміжку СКАНУЙ QR-КОД

Номер слайду 11

КЛАСИФІКАЦІЯ ЗВАРЮВАЛЬНИХ ДУГ№1. Відкрита горить на повітрі№ 2. Палаюча в середовищі захисних газів№ 3. Закрита під шаром флюса. ЗАЛЕЖНО ВІД СЕРЕДОВИЩА, В ЯКОМУ ВІДБУВАЄТЬСЯ ДУГОВИЙ РОЗРЯД:

Номер слайду 12

прямої полярності («+» → виріб)зворотної полярності («+» → електрод)ПРИ ЗАСТОСУВАННІ ПОСТІЙНОГО СТРУМУ:

Номер слайду 13

постійнийзмінний трифазний. ЗА РОДОМ СТРУМУ: ПО ТРИВАЛОСТІ ГОРІННЯ: стаціонарна, імпульсна.

Номер слайду 14

ПО ДОВЖИНІ:"коротка" - 2...4 мм,"нормальна" - 4 ... 6 мм. "довга" - більше 6 мм.

Номер слайду 15

ЗА СТУПЕНЕМ СТИСНЕННЯ:

Номер слайду 16

Перевір себе скануй QR- код. Закріпи знання скануй QR- код

pptx
Пов’язані теми
Технології, Презентації
Додано
18 червня 2024
Переглядів
306
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку