Намалювати малюнок у теплому чи холодному колориті. Образотворче мистецтво. 2 клас до підручника О. Лобова. Підготувала вчитель початкових класів: Волошина Л. Г.
Номер слайду 2
Давайте усмішки усім дарувати: Друзям, сестричці, мамі і тату. Хай радість злітає у небо, як птах,І добрі слова у нас всіх на устах.
Номер слайду 3
Сьогодні ми пригадаємо все, що ви знаєте з 1 класу про основні й похідні, теплі та холодні кольори, а також створимо композицію з використанням теплих та холодних кольорів
Номер слайду 4
В 1 класі ми з вами познайомилися з основними та похідними кольорами. Пригадайте кольори веселки. Які з них основні, а які – похідні? Чому їх так називають? Кольори поділяються на теплі та холодні. Теплі кольори нагадують сонце і вогонь, а холодні – холод і зиму.
Номер слайду 5
Давайте подивимося на колірний круг. Назвіть теплі кольори, а тепер холодні. Контрастні, або, як їх іще називають, додаткові кольори, розташовані один навпроти одного. Кольори, які перебувають поруч із певними кольором, називаються спорідненими: для жовтого кольору спорідненими є жовтогарячий і зелений. Маємо три смужки червоного кольору, порівняймо їх. Одна — виразно червоного кольору, на іншій присутній жовтий, на третій — синій; ми маємо три різних відтінки червоного кольору. А якщо ці кольори розбавити ще й білилом, то одержимо нові тони. Яке багатство відтінків тільки одного кольору ми побачили!
Номер слайду 6
Номер слайду 7
Номер слайду 8
Прочитай вірш «Різні барви у природі»
Номер слайду 9
https://www.youtube.com/watch?v=AVEU1 Or. Np1 U
Номер слайду 10
Номер слайду 11
Намалюй малюнок за віршом або піснею використовуючи теплі та холодні кольори. Варіант 1