СУПРОВІД ДО ПРЕЗЕНТАЦІЇ
Доброго дня! Вас вітає відокремлений структурний підрозділ «Технолого-економічний фаховий коледж Білоцерківського національного аграрного університету». На 2 курсі студенти 2 курсу коледжу: галузь знань 07 Управління та адміністрування, спеціальність 076 Підприємництво та торгівля, освітня професійна програма «Інформаційна діяльність підприємства» проходили навчальну практику з дисципліни «Інформатика та комп’ютерна техніка» на набуття робітничої професіїї «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення». Керівником практики була викладачка інформатики Оксана ПЛИГАНЬ.
Програма навчальної практики з інформатики та комп’ютерної техніки розрахована на продовження вивчення прикладних програм, які сприяють найбільш ефективному вирішенню завдань, що виникають на виробництві.
Метою практики є формування розуміння принципів функціонування інформаційної системи та програмного забезпечення електронно-обчислювальних машин, формування вмінь і навичок ефективного використання сучасних комп’ютерно-інформаційних технологій для розв’язання практичних задач та аналізу і використання інформації.
Завдання, які постають перед студентами під час навчальної практики:
Практика проходила на базі коледжу в аудиторії кабінету інформатики очно.
Під час виконання практичних
завдань використовували
Практику розпочали з налагодження операційної системи Microsoft Windows. Набули вмінь та навичок встановлення, налагодження та
підтримки програмного забезпечення. Далі кожен студент створив свій сайт «Портфоліо» та протягом всього часу проходження практики поповнювали його новою інформацією.
При виконанні завдань в MS Word
Під час виконання завдань в MS Excel
Під час виконання завдань в MS Access:
Добирали вдале стильове оформлення і шаблон презентації; додавали до слайдів текстову, графічну, відео та звукову інформацію й настроювали параметри її відтворення; створювали складну анімацію, навчилися керувати рухом об’єктів на слайді та керувати показом презентації.
Створювали різноманітну поліграфічну продукцію доступними програмними засобами: візитки, брошури, багатосторінкові видання, буклети, журнали та інші.
Виконували технологічні операції з обробки растрових та векторних зображень в обраному графічному редакторі растрової чи векторної графіки.
Підсумком практики був екзамен. Студенти ретельно до нього готувалися. Кожен студент обрав білет, в якому було теоретичне питання та два практичних. Викладачі в складі комісії оцінили їхні знання та вміння. І студенти отримали сертифікати на присвоєння робітничої професії «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення».