Презентація "Найважливіші напрямки виховної роботи в умовах війни: важливі аспекти".

Про матеріал
Найважливішим пріоритетом виховання є формування ціннісного ставленя особистості до українського народу, Батьківщини, держави, нації.
Зміст слайдів
Номер слайду 1

Найважливіші напрямки виховної роботи в умовах війни: важливі аспекти. Підготувала вихователь: Лідія Кобель

Номер слайду 2

Виховна робота завжди була невід’ємною складовою освітнього процесу, тому сьогодні, в умовах військової агресії рф проти України, її важливість складно переоцінити. Усе, що відбувається зараз – виклик для нашої школи для вчителів та учнів.

Номер слайду 3

Найважливіші напрямки виховної роботи:-  психологічна та емоційна підтримка учнів;навчання правил поведінки в умовах воєнного стану (під час повітряних тривог, поводження з вибухонебезпечними предметами, перша медична допомога );адаптація та підтримка учнів - ВПО;розвиток критичного мислення та медіаграмотності;національно - патріотичне виховання. 

Номер слайду 4

ПСИХОЛОГІЧНА ТА ЕМОЦІЙНА ПІДТРИМКА Зараз учні нашої школи найбільше потребують підтримки та розуміння. Той факт, що учні, на жаль, поступово вимушено звикають до нових реалій, не означає, що вони можуть обійтися без підтримки дорослих. Вони, як ніколи її потребують. Учням потрібна наша впевненість у тому, що все буде добре, наша стійкість та віра в перемогу навіть у важкі часи невизначеності.

Номер слайду 5

Арт – терапевтичні заняття

Номер слайду 6

Пам’ятки від практичного психолога

Номер слайду 7

ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ Нова реальність диктує нові правила життя. Тепер одне з найважливіших завдань – навчити учнів правилам безпеки, які допоможуть зберегти життя. Здобувачі освіти мають знати: які заборони та обмеження діють під час воєнного стану;що таке «тривожна валіза», як її зібрати, що туди покласти;як діяти під час повітряних тривог (що робити, якщо сигнал застав удома / на вулиці / в магазині тощо);що робити у випадку виявлення вибухонебезпечних предметів; як надавати першу домедичну допомогу.

Номер слайду 8

Сигнал «Повітряна тривога. Твої дії».

Номер слайду 9

«Ми в укритті».

Номер слайду 10

Зустріч з волонтерами Червоного Хреста України

Номер слайду 11

АДАПТАЦІЯ ТА ПІДТРИМКА УЧНІВ - ВПО У нашій школі є учні - ВПО. У будь - якому разі потрібно подбати про те, аби вони почували себе в новому колективі комфортно. Дуже важливо, аби діти з числа ВПО змогли потоваришувати з однокласниками. Контакт з однолітками, з учнями школи в будь - якому випадку чинить позитивний вплив та допомагає оговтатися від стресу.

Номер слайду 12

Знайомимось з учнями ВПО

Номер слайду 13

РОЗВИТОК КРИТИЧНОГО МИСЛЕННЯ ТА МЕДІАГРАМОТНОСТІ З учнями 9 – 12 класів проводяться тематичні виховні години, в межах яких вони виконують вправи, покликані розвивати критичне мислення та медіаграмотність – тренінги, учням такий формат дуже подобається. Пропонуємо їм створювати тематичні проєкти та проводимо заняття, під час яких учні розглядають популярні фейки, вчаться шукати першоджерела та проводити веріфікацію інформації. Пропонуємо учням диспути, під час яких обговорюються спірні питання та новини.

Номер слайду 14

Урок – практикум «Інтернет очима дітей»

Номер слайду 15

НАЦІОНАЛЬНО-ПАТРІОТИЧНЕ ВИХОВАННЯ Зараз, в умовах повномасштабної війни, яку розв’язала рф проти України, ми маємо приділити особливу увагу національно – патріотичному вихованню. Саме тому, надзвичайно важливо, проводити заходи національно – патріотичної спрямованості: Займатися волонтерською діяльністю. Влаштовувати акції пам'яті. Проводити години спілкування, присвячені війні рф проти України. Створювати навчальні проєкти, присвячені борцям за незалежність та свободу нашої країни. Організовувати зустрічі із ветеранами АТО, ветеранами, героями ЗСУ.

Номер слайду 16

«Ми – волонтери»

Номер слайду 17

Акція пам’яті «Наша пам’ять про них світла, вдячність їм безмежна».

Номер слайду 18

Вивчаємо та підтримуємо національну культуру.

Номер слайду 19

Зустріч із захисником України

Номер слайду 20

Дякуємо ЗСУ за можливість працювати, навчатися. Разом до перемоги!

pptx
Додано
13 грудня 2023
Переглядів
129
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку