Результати виступу українських спортсменів на Паралімпійських іграх в Токіо 2020
Зміст слайдів
Номер слайду 1

РЕЗУЛЬТАТИ ВИСТУПУ УКРАЇНСЬКИХ СПОРТСМЕНІВПАРАЛІМПІАДА 2020 У ТОКІО

Номер слайду 2

Україна завершила змагання на Паралімпійських іграх-2020. Скільки у нас медалей?Українські спортсмени завершили виступи на Паралімпійських іграх у Токіо. За дванадцять змагальних днів наша збірна здобула 98 медалей і посіла шосте місце у медальному заліку. Наші спортсмени завоювали 27 бронзових, 47 срібних та 24 золотих медалей. Тож у медальному заліку — де місце залежить від кількості золота — Україна стала 6-ю. Але за загальною кількістю медалей наша збірна — 5-а у світі.

Номер слайду 3

Український плавець Максим Кріпак став найтитулованішим спортсменом у Токіо, отримавши 7 медалей. Йому присвоєно звання Героя України 26-річний параатлет, що представляє Харків і виступає в плаванні.5-разовий переможець Паралімпійських ігор-2016 у Ріо-де-Жанейро, 5-разовий чемпіон Токіо-2020.5-разовий чемпіон світу та 10-разовий чемпіон Європи. Крипак розпочав займатись плаванням у віці 6 років, змагався на рівних із представниками олімпійського плавання. Однак через погіршення стану здоров’я був змушений перейти в параплавання. Крипак має аномальний розвиток правої нижньої кінцівки та виступає в паралімпійській категорії S10, до якої належать спорстмени з мінімальним ушкодженням тіла, що впливає на функціонування ніг, або ж з ампутованою ступнею чи кінцівкою нижче коліна.

Номер слайду 4

Золоті медаліЗагалом у збірної 24 «золота». Найбільше нагород Україна здобула у плаванні — 43, із них 14 — золотих. Також 6 золотих медалей (загалом 24) завоювали у легкій атлетиціКрім того, «золото» вибороли веслувальники Сергій Ємельянов та Роман Полянський, паверліфтерка Мар'яна Шевчук та настільна тенісистка Марина Литовченко. Плавчиня Єлизавета Мерешко

Номер слайду 5

Срібні медаліНа цих Іграх українська збірна завоювала 47 срібних нагород. У плаванні 18 «срібла»У легкій атлетиці завоювали 15 срібних нагород. Також срібло завоювали веслувальники Микола Синюк та Марина Мажула, велосипедист Єгор Дементьєв (двічі), дзюдоїстка Ірина Гусєва, паверліфтерка Наталія Олійник, стрілки Андрій Дорошенко та Василь Ковальчук, настільні тенісисти Віктор Дідух (одиночний розряд) та Максим Ніколенко (у парі з Дідухом), фехтувальники Артем Манко, Наталія Морквич, Олена Федота та жіноча збірна України у фехтуванні. Оксана Ботурчук

Номер слайду 6

Бронзові медаліЗ 27 бронзових нагород 11 українські спортсмени здобули у плаванніТакож третіми стали фехтувальниця Євгенія Бреус, настільні тенісисти Іван Май, Максим Ніколенко та у парі Май і Лев Кац, стрілки Ірина Щетник (двічі), Олексій Денисюк, Василь Ковальчук, дзюдоїсти Руфат Махомедов, Олександр Назаренко, Юлія Іванитська, Наталія Ніколайчук, велосипедист Єгор Дементьєв, легкоатлети Роман Павлик, Зоя Овсій та Юлія Павленко. Велогонщик Єгор Дементьєв