Презентація. "Правила ергономічного розміщення відомостей на веб-сторінці."

Про матеріал
Правила ергономічного розміщення відомостей на веб-сторінці. Поняття ергономіки, ергономічного сайту.Критерії оцінювання ергономічності веб-сторінок. Практичне завдання.
Зміст слайдів
Номер слайду 1

Правила ергономічного розміщення відомостей на веб-сторінці.

Номер слайду 2

Давайте пригадаємо: Які складові можна виділити на веб-сторінці?Схарактеризуйте кожну з них. Які етапи розробки веб-сайту?У чому полягає кожен з етапів?Які складові структури веб-сторінки?

Номер слайду 3

Ергономіка розміщення об’єктів на веб-сторінці. Ергономіка – це наука, яка вивчає особливості виробничої діяльності людини з метою забезпечення ефективності , безпеки та зручності тієї діяльності.

Номер слайду 4

Ергономіка розміщення об’єктів на веб-сторінці. Ергономічний сайт — це сайт, що забезпечує необхідні зручності відвідувачеві, зменшує фізичну та психологічну втому, зберігає здоров’я та працездатність.  Складовою частиною ергономіки сайту є ступінь зручності та простоти веб-сайтів у використанні для користувача без потреби проходження спеціального навчання.  Будь-яка людина повинна мати можливість інтуїтивно пов’язувати дії, які потрібно виконати на веб-сторінці, з об’єктами, що вона бачить.

Номер слайду 5

Ергономіка розміщення об’єктів на веб-сторінці. Під час розробки структури веб-сторінок потрібно: подавати відомості у зрозумілій і стислій формі; пропонувати кілька посилань для переходу на одну й ту саму сторінку, щоб забезпечити кожному користувачу можливість вибрати найбільш зручне або очевидне;усувати будь-яку двозначність щодо наслідків дій після вибору елементів керування на веб-сторінці.

Номер слайду 6

Ергономіка розміщення об’єктів на веб-сторінці. Ергономіка сайту стосується розміщення відомостей на веб-сторінках, системи навігації, оформлення сторінок, швидкості їх завантаження. З такою проблемою людство стикнулося ще при появі перших книг. Коли потрібно було викласти на аркушах інформацію у такій формі, з такими ілюстраціями, у таких кольорах, щоб ця книга була джерелом інформації, до якого хотіли б повертатися ще і ще…Саме тоді були сформульовані, не підозрюючи цього, правила зручного розташування відомостей на веб-сторінці. Увагу користувача, при відвідування веб-сторінки, повинні привертати насамперед, меню, кнопки, назви, заголовки.

Номер слайду 7

Ергономіка розміщення об’єктів на веб-сторінці. Критерії оцінювання ергономічності веб-сторінок :

Номер слайду 8

Ергономіка розміщення об’єктів на веб-сторінці. Продовжуємо роботу над створенням веб-сайту з використанням сервісу Google Сайти. Створіть сайт відповідно до структури. Надайте сайту назву Наш клас. Виберіть тему оформлення сайту на ваш смак. Опублікуйте сайт. Повідомте вчителю URL-адресу вашого сайту.

Середня оцінка розробки
Структурованість
4.3
Оригінальність викладу
4.0
Відповідність темі
4.7
Загальна:
4.3
Всього відгуків: 3
Оцінки та відгуки
 1. Степенко Людмила
  Загальна:
  5.0
  Структурованість
  5.0
  Оригінальність викладу
  5.0
  Відповідність темі
  5.0
 2. Калиндрузь Любов
  Загальна:
  4.7
  Структурованість
  5.0
  Оригінальність викладу
  4.0
  Відповідність темі
  5.0
 3. Головіна Наталія Олександрівна
  Загальна:
  3.3
  Структурованість
  3.0
  Оригінальність викладу
  3.0
  Відповідність темі
  4.0
pptx
Додано
19 травня 2021
Переглядів
17217
Оцінка розробки
4.3 (3 відгука)
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку