Презентація до уроків ЯДС в початковій школі. Містить правила безпечного поводження на воді. А також малюнки небезпечної поведінки дітей на водоймах, для закріплення отриманих знань.
Перед купанням треба відпочити, в воду входити швидко, треба тільки на мілководді. Під час купання не можна стояти без руху. Не рекомендується купатися при температурі води нижче 17 – 19 С і температурі повітря нижче 21 – 23 С. Тривалість купання не повинна перевищувати 15 - 20 хвилин.
Номер слайду 3
Найбезпечніше плавати вздовж берегової лінії. Для купання обирайте відведені для цього місця. Не шукайте відділених місць, де нікого нема і де природа не є вам відомою. Не стрибайте у воду там, де ви не знаєте дна! Не купайтеся відразу після прийому їжі, так як це буде надто великим перенавантаженням для всіх органів та систем.
Номер слайду 4
Погодні умови є важливі при купанні. Як і температура води. Не переохолоджуйтеся! Слухайте всій організм і не переоційнюйте себе!Не запливайте за обмежувачі та буйки. Таки для чогось вони є і не вважайте себе розумнішими від людей, які їй встановлювали. Навіть, якщо ви добрий плавець, не намагайтеся переплисти протоки та відстані між острівцями. Ззовні не видима течія може бути дуже небезпечною. Не пливіть безпосередньо за плаваючим засобом. Це дуже небезпечно!
Номер слайду 5
Не запливайте за обмежувачі та буйки. Таки для чогось вони є і не вважайте себе розумнішими від людей, які їй встановлювали. За буйками переважно плавають човни та інші плаваючі засоби. Зіткнення з вами може призвести до дуже серйозних наслідків. Не ідіть у воду, якщо ви себе погано почуваєте, чи якщо ви надто перевтомлені. Також не можна купатися, якщо ви відчули хоча б мінімальні прояви теплового удару.