Зберігаємо спокій. Віримо в ЗСУ. Разом до перемоги! 🇺🇦

Презентація " Правила техніки безпеки під час роботи у хімічному кабінеті"

Про матеріал

Презентація допоможе вчителеві у підготовці до практичної роботи №1 у 7 класі "Правила техніки безпеки під час роботи у хімічному кабінеті". Слайди містять основін правила поведінки під час перебування у хімічному кабінеті та при виконанні досліджень. Для закріплення знань учнів розроблені тестові завдання.

Зміст слайдів
Номер слайду 1

Конспект уроку

Номер слайду 2

Мета: закріпити знання правил техніки безпеки при роботі в кабінеті хімії; сформувати навички поводження з лабораторним посудом та нагрівальними приладами (спиртівкою); ознайомити учнів з будовою полум’я.

Номер слайду 3

Виберіть усі правильні відповіді Входити до кабінету хімії можна: а) без дозволу вчителя; б) з дозволу вчителя; в) з дозволу старости класу.

Номер слайду 4

2. Виконувати досліди потрібно: а) спокійно; б) швидко; в) стоячи; г) сидячи.

Номер слайду 5

3. Виконувати необхідно тільки ті досліди, що: а) хочеться виконувати самому; б) дозволені вчителем або погоджені з ним.

Номер слайду 6

4. Під час роботи слід використо-вувати реактиви в склянках: а) без етикеток; б) з етикеткою, на якій написано формулу й назву речовини.

Номер слайду 7

5. Нагріваючи пробірку необхідно: а) тримати її пробіркотримачем; б) тримати її руками; в) направляти отвором до себе; г) направляти отвором на товариша; д) направляти в бік від усіх.

Номер слайду 8

6. У разі потрапляння речовин в очі або на руки необхідно: а) промити уражене місце великою кількістю води; б) протерти ганчіркою або долонею; в) повідомити вчителя; г) розповісти товаришеві.

Номер слайду 9

Перевірте відповіді № Відповідь 1 б 2 а,г 3 б 4 б 5 а,д 6 а,в

Номер слайду 10

Дослід №1. Вивчення будови лабораторного штативу. Розгляньте лабораторний штатив, ознайомтеся з його складовими.

Номер слайду 11

Дослід №2. Ознайомлення з лабораторним посудом.

Номер слайду 12

Дослід №3. Ознайомлення з нагрівальними приладами, правилами користування ними, будовою полум’я.

Номер слайду 13

Полум'я має три зони. Темна зона 1 знаходиться в нижній частині полум'я. Це найхолодніша зона в порівнянні з іншими. Темну зону оздоблює найяскравіша частина полум'я 2. Температура тут вище, ніж в темній зоні, але найбільш висока температура - у верхній частині полум'я 3. Будова полум'я Нагрівання пробірки

Номер слайду 14

Дайте відповідь на питання Що треба зробити, якщо ви випадково розлили розчин або розсипали твердий реактив? Якщо в роботі устаткування ви виявили деякі неполадки, чи можна спробувати усунути несправність самостійно? Розкажіть які будуть ваші дії у випадку, якщо розбився лабораторний посуд? Перелічіть, що потрібно зробити після закінчення роботи? Яку будову має полум'я? Який висновок про температуру в різних зонах полум'я можна зробити?

Номер слайду 15

Середня оцінка розробки
Структурованість
4.0
Оригінальність викладу
4.0
Відповідність темі
4.0
Загальна:
4.0
Всього відгуків: 1
Оцінки та відгуки
 1. Лисенко Надія
  Загальна:
  4.0
  Структурованість
  4.0
  Оригінальність викладу
  4.0
  Відповідність темі
  4.0
ppt
Додано
12 квітня 2018
Переглядів
3967
Оцінка розробки
4.0 (1 відгук)
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку