10 листопада ми відзначаємо Міжнародний день їжаків, свято колючих комахоїдних ссавців. І хоч це нічні тварини, але до цього дня вони вже впадають у зимову сплячку, згорнувшись у тугий клубок у своєму гнізді з листя та трави, захованого серед гілок. День присвячений захисту їжачків, які справді дивовижні тварини!
Номер слайду 3
Їжачки з’явилися на нашій планеті близько 15 мільйонів років тому!У звичайного їжачка приблизно десять тисяч голок. У їжака налічується 36 зубів. До старості вони можуть випасти. Зимова сплячка їжаків триває 128 днів. Прокидається їжачок дуже голодним.Їжаки підсліпуваті, хоча і здатні розрізняти кольори. Дома тримати їжаків мало радості — це пояснюється їхнім гучним тупотом. ХВИЛИНКА - ЦІКАВИНКА
Номер слайду 4
Вікторія Стасів Друзі
Номер слайду 5
Йде по стежці їжачок,Мов клубок із голочок. А навпроти зайченятко -Зі сльозами оченятка.
Номер слайду 6
-Чом, вуханю, сльози ллєш,Звірям спокій не даєш?- Біля терну пробігав,Свою шубку розірвав.
Номер слайду 7
Я не вмію зашиватиІ боюся йти до хати. Друг звернувсь до зайченяти:- Давай шубку зашивати.
Номер слайду 8
Не пробігла і година -Вже зашита кожушина. Сяє щастям зайченятко,Не сльозяться оченятка.
Номер слайду 9
Дякую Вам, їжачок,За зашитий кожушок.
Номер слайду 10
Для виготовлення даної вироби нам знадобляться наступні матеріали:папір жовтого і коричневого кольору;білий папір формату А4;лінійка;клей;олівець;ножиці;чорний маркер.
Номер слайду 11
Беремо коричневий аркуш паперу і нарізаємо з нього смуги уздовж короткої сторони шириною 1 — 1,5 см;складаємо смужки навпіл і склеюємо в кінці, як на зображенні;
Номер слайду 12
Наносимо олівцем півколо, уздовж якого будемо клеїти смуги;наклеюємо коричневі заготовки уздовж лінії;готуємо з жовтого паперу мордочку і лапки їжачка;наклеюємо на основу спочатку лапки, потім овал мордочки.