Наше завдання Визначити найбільш небезпечні ділянки дороги на маршруті “дім – школа”
Номер слайду 3
ЯК МИ ПРАЦЮВАЛИ Клас був поділений на 3 групи : 1-група робила плани-маршрути “дім-школа” 2-група досліджувала дорожні знаки в с. Стрілках 3-група робила анкетування
Номер слайду 4
Робота 1- групи
Номер слайду 5
Номер слайду 6
Номер слайду 7
Робота 2-групи
Номер слайду 8
Номер слайду 9
Результат нашої праці
Номер слайду 10
Робота 3 групи Так Ні Не знаю Батьки 15 9 6 Вчителі 22 5 3 Учні 5 14 11 ЧИ ЗАГРОЖУЄ ЖИТТЮ ТА ЗДОРОВЮ УЧНЕВІ ДОРОГА З ДОМУ ДО ШКОЛИ?
Номер слайду 11
висновок З появою автомобілів, виникло питання, як забезпечити безпеку їх руху та безпеку пішоходів. Для цього були створені правила дорожнього руху, які обов'язкові для виконання всіма учасниками дорожнього руху. Вони встановлюють єдиний порядок руху на всій території України. Виконання цих правил - запорука у збереженні свого життя на дорозі. Хто ж бере участь у дорожньому русі? Учасник дорожнього руху - особа, яка бере безпосередньо участь у процесі руху на дорозі як пішохід, водій, пасажир, погонич тварин. Пішохід - особа, яка бере участь у дорожньому русі поза транспортними засобами і не виконує на дорозі будь-яку роботу. До пішоходів прирівнюються також особи, які рухаються в інвалідних колясках без двигуна, ведуть велосипед, мопед, мотоцикл, везуть санки, візок, дитячу чи інвалідну коляску. Всяка вулиця складається з проїзної частини, узбіччя та тротуару. Проїзна частина - це елемент дороги, призначений для руху транспортних засобів. Край проїзної частини - умовна чи позначена дорожньою розміткою лінія на проїзній частині в місці її прилягання до узбіччя, тротуару, газону, розділювальної смуги, смуги для руху трамваїв тощо. Тротуар - елемент дороги, призначений для руху пішоходів, який прилягає до проїзної частини або відокремлений від неї газоном.