18 травня о 18:00Вебінар: Інтерактивний урок математики: алгоритми та приклади створення дидактичних матеріалів

Презентація "Проектування прикраси методом фантазування або біоформ"

Про матеріал
Розділ програми: Основи проектування, матеріалознавства та технології обробки Тема: Проектування прикраси методом фантазування або біоформ. Графічне зображення Мета: • Вчити учнів застосовувати методи біоформ і фантазування під час проектування виробу; • Розвивати творче мислення, естетичні нахили учнів, увагу, пізнавальний інтерес, бажання самовираження, вміння працювати самостійно; • Виховувати бережливе ставлення до матеріалів, любов до праці, бажання працювати на кінцевий результат. Тип уроку: комбінований Обладнання та матеріали для учнів: картки з правилами внутрішнього розпорядку, інструкційні картки, дошка, презентація, вироби аналоги.
Зміст слайдів
Номер слайду 1

Проектування прикраси методом фантазування або біоформ

Номер слайду 2

Правила на уроці: Нікому не заважати (як вчителю, так і своїм товаришам);Бути у спецодязі;Дотримуватися порядку та чистоти на робочому місці.

Номер слайду 3

«Всередині нас криються потенційні творчі можливості, й ми повинні працювати щосили, щоб розкрити цей потенціал»Мартін Лютер Кінг

Номер слайду 4

Храм лотоса(Індія)Будинок-риба(Індія)

Номер слайду 5

Біоформи — це наявні в природному середовищі форми чи обриси, які людина стилізує й використовує для створення зручних та естетичних предметів свого матеріального оточення. Зазвичай природні форми мають свій колір, забарвлення, візерунок.

Номер слайду 6

Для створення літальних апаратів люди запозичили форму птаха, будову його крила

Номер слайду 7

Спідниця «Тюльпан»

Номер слайду 8

Брюки «Банани»

Номер слайду 9

Рукав «Летюча миша»

Номер слайду 10

Вироби аналоги

Номер слайду 11

Суть методу фантазування полягає в тому, що конструктор уявляє образ виробу, який будуть виготовляти, якщо навіть конструкція виробу невідома.

Номер слайду 12

Пам’ятаймо правила техніки безпеки!Наявність спец-одягу. Передача гострих предметів. Відсутність зайвих предметів. Користуватися лише справним обладнанням. Дотримуватися правил поведінки.

Номер слайду 13

У чому полягає суть методу біофрм?

pptx
Додано
22 квітня 2019
Переглядів
1795
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку