В умовах сьогодення треба пам'ятати, що батьки є активними учасниками освітнього процесу. Вони, як і діти, потребують просвітницької допомоги і психологічної підтримки.
План зборів. Здоров’язбереження як основа сімейного виховання та розвитку життєвих компетентностей особистості в умовах Нової української школи. Про спілкування з дитиною в родині, «небезпеxні групи», відповідальність дітей та батьків. Про результативність роботи школи за І семестр та можливості коригування результатів навчання і ІІ семестрі. Про проходження здобувачами освіти обовязкових профілактичних оглядів та щеплень. Про запобігання травматизму в позаурочний час. Безпека дорожнього руху. Протипожежна безпека. Мінна безпека. Різне.
Номер слайду 3
Питання №1 Що таке здоров’я?Що ми, як батьки, можемо зробити для збереження здоров’я своїх дітей?
Номер слайду 4
Номер слайду 5
Здоров’яжбережувальні технології
Номер слайду 6
Номер слайду 7
Номер слайду 8
Питання №2 Стилі спілкування в родині?«Небезпечні групи»
Номер слайду 9
Номер слайду 10
Номер слайду 11
Номер слайду 12
Номер слайду 13
Номер слайду 14
Номер слайду 15
Номер слайду 16
Питання №4 Поведінка дітей в позаурочний час. Безпека дорожнього руху. Протипожежна безпека. Мінна безпека
Номер слайду 17
Дитячий травматизм. Дитячий травматизм є однією з актуальних проблем охорони здоров'я і МНС, займаючи значний (до 25%) питома вага в загальній захворюваності дітей. Травми є провідною причиною смерті дітей старше 3 років. При цьому від них гине або отримують серйозні пошкодження більше дітей, ніж від усіх захворювань разом узятих. Серед дітей різного віку, травматизм розподіляється нерівномірно, в більшій мірі вражаючи дітей молодшого шкільного віку.
Номер слайду 18
Травмування в залежності від місця отримання травми. Побутовий, або домашній травматизм Вуличний травматизм. Транспортний травматизм Шкільний травматизм. Спортивний травматизм. Травматизм у лікувально-оздоровчих закладах
Номер слайду 19
Номер слайду 20
Номер слайду 21
Номер слайду 22
Номер слайду 23
Питання «Різне»Позакласні зустрічі з дітьми. Спільно проведений час з однолітками.«Клініка дружня до молоді» - групові заняття-зустрічі з батьками в квітні. Активна участь в житті класу)))