Підготовка до гри. Для гри потрібна мотузка довжиною 3-4 м, на кінці якої прив'язаний мішечок, наповнений горохом або піском. Іноді для гри використовують звичайну скакалку.
Номер слайду 3
Підготовка до гри. Це вудка, за допомогою якої рибалка (ведучий) ловить рибок (інших гравців). Усі гравці стають у коло, а ведучий – у середину кола з мотузкою в руках.
Номер слайду 4
Ведучий обертає мотузку з мішечком так, щоб той сковзав по підлозі, роблячи коло за колом під ногами гравців. Вони уважно стежать за рухом мішечка й підстрибують, щоб він не зачепив кого-небудь із них. ХІД ГРИ «ВУДКА»Варіант 1.
Номер слайду 5
Той, кого зачепить мішечок або мотузка, стає в середину і починає обертати мотузку, а попередній ведучий іде на його місце в коло. Виграють два-три гравці, які залишилися останніми і не були «спійманими».
Номер слайду 6
Гравці, які стоять по колу, розраховуються на перший-другий і відповідно становлять команди. ХІД ГРИ «ВУДКА»Варіант 2 (командний)
Номер слайду 7
Ведучий (як і у варіанті 1) – той самий. Гравець, якого зачепила мотузка, піднімає рук вгору: він приносить своїй команді штрафне очко. Після кожної помилки голосно оголошується рахунок. Перемогу в грі отримує команда, після 2-4 хв. гри, яка одержала менше штрафних очок.
Номер слайду 8
Правила гри ВУДКА 1) Гравець вважається пійманим у тому випадку, якщо мотузка торкнулася його ноги не вище гомілкостопу. 2) Гравцям під час стрибків не дозволяється наближатися до ведучого. 3) Той гравець, якого зачепила мотузка, вибуває із гри.