Презентація "Снігова Королева" 5 класс

Про матеріал
Презентація розроблена до уроку "Характеристика героїв казки Г.Андерсена "Снігова Королева". Матеріал містить цитатну характеристику героїв, відомості з теорії літератури тощо.
Зміст слайдів
Номер слайду 1

Характеристика героїв

Номер слайду 2

«Вона була така ж на зріст, як і Герда, але дужча і ширша в плечах. До того ж вона мала смагляве обличчя. Очі в неї були чорні, але якісь сумні. Поведінка її була така свавільна і дика, що страх!»Назови героя

Номер слайду 3

Назови героя«Герда піднесла лампу і побачила темно-русяву голівку. Вона радісно вигукнула, але це був не Кай! Хлопчик був схожий на Кая лише з потилиці, хоча також був і юний, і гарний».

Номер слайду 4

Назови героя«Він довго і пильно приглядався до дівчинки. Вона, видно, йому дуже сподобалась. І хоча він не вмів добре розмовляти людською мовою, та все ж вирішив заговорити до неї»

Номер слайду 5

Назови героя«Спираючись на палицю, вийшла старенька бабуся у великому солом’яному капелюсі, на якому були намальовані чудові квіти. Герда трохи побоювалась незнайомої бабусі, та її лагідний голос заспокоїв дівчинку»

Номер слайду 6

«Герда зупинилась біля вбогої хатинки, де мешкала стара жінка. Вона уважно вислухала історію Герди, а потім написала кілька слів на в’яленій рибі і веліла віднести до своєї подруги, яка живе в тих місцях і краще знає, що треба робити»Назови героя

Номер слайду 7

Назови героя«Це була жінка, закутана у білий серпанок, зітканий із безлічі снігових зірочок. Вона була дивовижно гарна! Її очі блищали , як дві ясні зірки, проте не було в них ані тепла, ані лагідності. Так, це була …»

Номер слайду 8

Запиши героїв у тому порядку, у якому зустрічала їх Герда на своєму шляху

Номер слайду 9

Герої, яких зустріла Герда на своєму шляху. Бабуся, що вміла чаклувати. Чорний крук. Королевич і королівна. Маленька розбійниця. Лапландка і фінка. Снігова королева

Номер слайду 10

Порівняльна характеристика Герди і Снігової королеви

Номер слайду 11

ГЕРДА СНІГОВА КОРОЛЕВА Добра жорстока Смілива красиві бездушна Віддана сильні духом підступна Вірний друг цілеспрямовані владна Щира, чесна наполегливі байдужа Гаряче серце розумні холодне серце Вдячна зла, егоїстична. Порівняльна характеристика Герди і Снігової королеви

Номер слайду 12

Словникова робота Антитеза – протиставлення протилежних понять, образів, почуттів. Асоціація – подібність предметів чи образів на основі зовнішнього вигляду, за призначенням , ознаками тощо.

Номер слайду 13

Сила кожної людини – в її серці ВИСНОВОК

Середня оцінка розробки
Структурованість
5.0
Оригінальність викладу
5.0
Відповідність темі
5.0
Загальна:
5.0
Всього відгуків: 2
Оцінки та відгуки
 1. Бєляєва Вікторія Сергіївна
  Загальна:
  5.0
  Структурованість
  5.0
  Оригінальність викладу
  5.0
  Відповідність темі
  5.0
 2. Boksha Lyubov
  Загальна:
  5.0
  Структурованість
  5.0
  Оригінальність викладу
  5.0
  Відповідність темі
  5.0
pptx
Додано
19 квітня 2020
Переглядів
9478
Оцінка розробки
5.0 (2 відгука)
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку