Презентація "Спорт – основа здорового способу життя!"

Про матеріал
Презентація до теми "Здоровий спосіб життя", що дасть зрозуміти учням, чому важливо займатися спортом і на які процеси він впливає.
Зміст слайдів
Номер слайду 1

Спорт – основа здорового способу життя!

Номер слайду 2

Гігієна Їжа Свіже повітря Спорт Позитивні емоції Режим дня

Номер слайду 3

Спорт і здоров’я тісно пов’язані між собою. Фізичні навантаження дуже важливі для зміцнення організму, а це допомагає продовжити життя, уникати сезонних захворювань та легко справлятись зі стресами.

Номер слайду 4

Чому ж спорт є таким важливим для нашого здоров’я?

Номер слайду 5

Спорт покращує роботу серця і кровоносних судин, роблячи їх більш витривалими. Це покращує кровообіг, що перешкоджає розвитку захворювань судин і серця.

Номер слайду 6

Такі спортивні занняття, як біг, плавання, катання на велосипеді та кардіо тренування поліпшують роботу органів дихання.

Номер слайду 7

При фізичних навантаженнях покращується обмін речовин, він стає краще реагувати на кількість цукру та інших речовин у крові.

Номер слайду 8

В результаті регулярних фізичних тренувань в організмі людини збільшується кількість еритроцитів та рівень лімфовузлів, які відповідають за нейтралізацію шкідливих факторів. Тобто покращується імунітет і організм буде краще захищеним.

Номер слайду 9

Спорт – це ще і відмінний настрій , високий життєвий тонус і надзвичайний душевний підйом , і це прекрасна основа для прагнення до успіху , нових звершень та плідної праці.

Номер слайду 10

ppt
Додано
24 квітня 2019
Переглядів
272
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку