17 липня о 18:00Вебінар: Чи може наука сформувати підприємницьку компетентність?

Презентація "Спорт – основа здорового способу життя!"

Про матеріал
Презентація до теми "Здоровий спосіб життя", що дасть зрозуміти учням, чому важливо займатися спортом і на які процеси він впливає.
Зміст слайдів
Номер слайду 1

Спорт – основа здорового способу життя!

Номер слайду 2

Гігієна Їжа Свіже повітря Спорт Позитивні емоції Режим дня

Номер слайду 3

Спорт і здоров’я тісно пов’язані між собою. Фізичні навантаження дуже важливі для зміцнення організму, а це допомагає продовжити життя, уникати сезонних захворювань та легко справлятись зі стресами.

Номер слайду 4

Чому ж спорт є таким важливим для нашого здоров’я?

Номер слайду 5

Спорт покращує роботу серця і кровоносних судин, роблячи їх більш витривалими. Це покращує кровообіг, що перешкоджає розвитку захворювань судин і серця.

Номер слайду 6

Такі спортивні занняття, як біг, плавання, катання на велосипеді та кардіо тренування поліпшують роботу органів дихання.

Номер слайду 7

При фізичних навантаженнях покращується обмін речовин, він стає краще реагувати на кількість цукру та інших речовин у крові.

Номер слайду 8

В результаті регулярних фізичних тренувань в організмі людини збільшується кількість еритроцитів та рівень лімфовузлів, які відповідають за нейтралізацію шкідливих факторів. Тобто покращується імунітет і організм буде краще захищеним.

Номер слайду 9

Спорт – це ще і відмінний настрій , високий життєвий тонус і надзвичайний душевний підйом , і це прекрасна основа для прагнення до успіху , нових звершень та плідної праці.

Номер слайду 10

ppt
Додано
24 квітня
Переглядів
72
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку