До розіграшу
залишилось:
16 днів
Конкурс розробок «Вчительська десятка»
Розробки додавай – подарунки вигравай!

Презентація "Сприйняття мистецтва. Графіка.Будова людського обличчя.Зображення на площині. Моя матуся""

Про матеріал

Поглибини навички учнів щодо застосування графічної техніки як засобу створення виразного художнього образу.Ознайомити їх з особливостями будови людського обличчя.

Зміст слайдів
Номер слайду 1

Урок образотворчого мистецтва №24 в 5 класіСприйняття мистецтва. Будова людського обличчя.

Номер слайду 2

Виконайте завдання в альбомі – посібнику, проаналізувавши представлені репродукції картин. Яке враження справив на тебе кожен з портретів ?Чим подібні та чим відрізняються ці художні твори ?Який твір викликав у тебе найбільше емоцій і чому ?

Номер слайду 3

Худ. Амадео Модільяні. Жінка з чорню краваткою. Худ. В. Боровиковський. Портрет Марії ЛопухіноїВалентин Серов. «Девочка с персиками» (Портрет Веры Мамонтовой)

Номер слайду 4

Виконайте завдання в альбомі – посібнику, проаналізувавши представлені репродукції картин. Яке враження справив на тебе кожен з портретів ?Чим подібні та чим відрізняються ці художні твори ?Який твір викликав у тебе найбільше емоцій і чому ?

Номер слайду 5

Проаналізуйте репродукцію картини Ж. Уолл “ Спогади духмяних мрій ”Визнач, до якого виду образотворчого мистецтва належить цей твір ?Яке враження справляє він на тебе ?Кого зобразила художниця ?Визнач головне зображення на картині. Як автор узгоджує його з іншими елементами композиції?Чим сподобався тобі цей твір мистецтва ?

Номер слайду 6

Номер слайду 7

Спробуй!Виконайте поетапну побудову зображення людського обличчя

Номер слайду 8

Практична робота. Передайте індивідуальні риси та характер своїх мам.

Номер слайду 9

Моя матуся.

Номер слайду 10

Номер слайду 11

Підсумок уроку. Вибери правильну відповідь. В основі будови людського обличчя лежить принцип: контрасту; стилізації; симетрії ?Довжину голови людини можна поділити навпіл на рівні : брів; очей і перенісся; верхньої губи?Ширина носа від ніздрів до ніздрів дорівнює :довжині ока; висоті ока; ширині рота?

Номер слайду 12

Відповіді:1 В основі будови людського обличчя лежить принцип: – б (симетрії)2 Довжину голови людини можна поділити навпіл на рівні: – б (очей)3 Ширина носа від ніздрів до ніздрів дорівнює: –а (довжині ока)

Номер слайду 13

Випереджувальне завдання Д/З

Станьте першим, хто оцінить розробку

Щоб залишити свій відгук, необхідно зареєструватись.

Дякуємо! Ми будемо тримати Вас в курсі!
pptx
Додано
13 березня
Переглядів
272
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку