Презентація "Створюємо власний імідж"

Про матеріал
Особистий імідж — це ваш образ. Ви не можете не мати іміджу. Хочете ви цього чи ні, оточуючі бачать те, що ви вибрали, щоб показати їм... Те, як ви йдете, сидите чи говорите є результатом навчання, темпераменту та умов. Те, як ви одягаєтесь, є результатом вашого вибору.
Зміст слайдів
Номер слайду 1

Тема: Створюємо власний імідж. Урок образотворчого мистецтва в 7 класі

Номер слайду 2

Номер слайду 3

Номер слайду 4

Номер слайду 5

Номер слайду 6

Номер слайду 7

Номер слайду 8

Творці модисьогодні – це великий творчий колектив: модельєри (дизайнери), конструктори, технологи і кравці. Дизайнер створює ескіз моделі,який надходить до конструктора, що робить викройку. Технолог розробляє план пошиття. Кравець втілює модель одягу в життя.

Номер слайду 9

Сучасніукраїнські дизайнери,одяг яких носять і за кордоном

Номер слайду 10

Андре Танодяг яких носять і за кордоном. Оксана Караванськасеред дизайнерів вважається гуру моди.

Номер слайду 11

Оксана Мухастала відомою завдяки своїм весільним сукням. колишній військовий − робить акцент на речі-трансформери та мілітарі. Віктор Анісімов

Номер слайду 12

Ви можете вважати, що зі світом моди ви ніяк не пов’язані і ці знання вам не потрібні  Але мода стосується кожної людини! Навіть, коли ви мовчите, за вас говорить ваш одяг!

Номер слайду 13

Якщо уміння створювати свій стиль від природи вам не дано, не впадайте у відчай! Цього можна навчитися Щоб відшукати саме свій образ, не бійтеся експериментувати і намагайтеся проявити індивідуальність.

Номер слайду 14

Англійське слово «імідж» означає «образ»Імідж може бути: особистий, корпоративний і товарний. Кожен із названих видів іміджу повинен і може бути керованим.

Номер слайду 15

Особистий імідж — це ваш образ. Ви не можете не мати іміджу. Хочете ви цього чи ні, оточуючі бачать те, що ви вибрали, щоб показати їм... Те, як ви йдете, сидите чи говорите є результатом навчання, темпераменту та умов. Те, як ви одягаєтесь, є результатом вашого вибору.

Номер слайду 16

Людина, яка професійно працює над створенням образу називається іміджмейкером. Ця людина одночасно володіє знаннями стиліста, дизайнера, візажиста і психолога. Основна функція іміджмейкера - вибрати і розробити індивідуальний образ клієнта.

Номер слайду 17

Практичне завдання Проаналізуйте поєднання кольорів у одязі. Виберіть для себе оптимальні варіанти поєднання.

Номер слайду 18

Номер слайду 19

Номер слайду 20

Номер слайду 21

Номер слайду 22

Номер слайду 23

Номер слайду 24

Творче завдання:з допомогою виражальних засобів,притаманних для мистецтва дизайну,відобразити своє баченняобразу сучасного підлітка

Номер слайду 25

Поетапне виконання малюнка. Не забудь про конструктивні особливості цього аксесуару та вибери кольори, які правильно поєднуються між собою.

Номер слайду 26

pptx
Додано
22 квітня 2020
Переглядів
5405
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку