Презентація уроку - Тварини,що живуть у селі

Про матеріал

Знайомство із світом тварин згідно програми.

МЕТА: ознайомити з новими ЛО; повторити й активізувати ЛО теми;

формувати навички сприймання тексту на слух; продовжувати

розвивати навички монологічного та діалогічного мовлення;

формувати навички правильної вимови звуків англійської мови;

закріпити граматичний матеріал:множина іменників,дієслово can;

розвивати комунікативні здібності учнів; виховувати дбайливе

ставлення до тварин.

Зміст слайдів
Номер слайду 1

Відділ освіти виконкому Жовтневої районної у місті ради Районний методичний кабінет Урок англійської мови у 2 класі з теми «Тварини,що живуть у селі» Яновська А. В. вчитель англійської мови, вчитель-методист Кривий Ріг 2014

Номер слайду 2

УРОК АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ У ДРУГОМУ КЛАСІ З ТЕМИ «ТВАРИНИ ,ЩО ЖИВУТЬ У СЕЛІ» МЕТА: ознайомити з новими ЛО; повторити й активізувати ЛО теми; формувати навички сприймання тексту на слух; продовжувати розвивати навички монологічного та діалогічного мовлення; формувати навички правильної вимови звуків англійської мови; закріпити граматичний матеріал:множина іменників,дієслово can; розвивати комунікативні здібності учнів; виховувати дбайливе ставлення до тварин. ОБЛАДНАННЯ: підручник англ. мови (А. М. Несвіт), робочий зошит, картки, відеоматеріал, ПК.

Номер слайду 3

І. Підготовка до сприйняття іншомовного спілкування. Greeting 1. Привітання. Good morning , good morning, Good morning to you. Nice this early morning How do you do?Good morning, good morning,Good morning to you. Nice this early morning. I’m well, and you?Aim 2. Повідомлення теми та мети уроку. T. Today we’ll speak about animals that live in the village and on a farm-a horse, a pig, a chicken, a duck, a sheep, a cow and others. We’ll practice in writing words, we’ll play games and learn a lot of animals. But after homework. Warming up 3. Уведення в англомовну атмосферу. 1)повторення граматичного матеріалу: вживання прийменників місця on,in,under . Учитель жестами на пальцях показує вживання прийменників місця. 2) закріплення та практика вживання прийменників. Перегляд комп’ютерної навчальної відеогри “Little Elephant”з аудіюванням. Put the pen on the table. Put the book under the chair. Put the glasses on the table. Put the bag in the cupboard. ХІД УРОКУ

Номер слайду 4

Check on 4. Перевірка домашнього завдання. Homework Учні по черзі читають речення, які вони склали до малюнків вправи. Вправа 2 на сторінці 58 (робочий зошит). Physical Activity 5. Фізкультхвилинка. Head and shoulders, knees and toes, knees and toes. Head and shoulders, knees and toes, knees and toes,And eyes and ears and mouth and nose,Head and shoulders , knees and toes , knees and toes.

Номер слайду 5

Physical Activity 5. Фізкультхвилинка. Head And Shoulders, Knees And Toes

Номер слайду 6

ІІ. Основна частина уроку. Presenting and 1. Презентація й активізація ЛО теми. Practicing Vocabulary 1) Віртуальна подорож “Visit to Granny”. Перегляд слайдшоу та повторення римівки “What’s your name?”під час показу.2)Гра “What’s your name?”(повторення вживання дієслова can та активізація ЛО теми). Після перегляду учитель демонструє картку із зображенням тварини і ставить запитання : T. What animal can we see here?P. I can see a pig/ horse, chick etc.3) Ознайомлення з новими ЛО теми та множиною іменників. Робота з підручником. T. Open your books at page 88. Let’s do exercise 1. Listen and repeat after me. Введення множини іменників на основі цієї вправи.-What can we say of more than one sheep?Sheep. -What can we say of more than one goose?Geese.

Номер слайду 7

Віртуальна подорож “Visit to Granny”

Номер слайду 8

Reading 2. Навчання читання англійському тексту.перегляд відеоматеріалу з титрам для практики навичок читання Grandpa’s Farm”. Speaking 3. Розвиток умінь мовлення. Виконання англійської народної пісні “Old Mac. Donald Had a Farm”. Під музичний супровід учні співають пісню про ту тварину, яку вчитель показує на картці. Interactive Learning4.Інтерактивне навчання по засвоєнню ЛО теми.1)гра 1. На розвиток зорової пам’яті . Учень бачить зображення тварини та відображує її за тінню цієї тварини.2)гра 2. На розвиток навичок аудіювання. Учень слухає назву тварини та відтворює зображення цієї тварини.3)гра 3. На розвиток навичок читання та логічного мислення. Учень читає назву тварини на одній картці та знаходить зображення цієї тварини на іншій.4)гра 4. На розвиток комунікативної компетенції. Учень вибирає назву тварини,кількість та колір із запропонованих диктором тварин.5)гра 5. На розвиток навичок грамотної орфографії. Учень вставляє пропущені літери у слова з назвами тварин. Флешролик - "Tilly's Word Fun 2"

Номер слайду 9

ІІІ. Заключна частина уроку. Homework 1. Домашнє завдання. РЗ,вправа 2 сторінка 59,60( письмово). Summarizing 2. Підведення підсумків уроку. T. What did we do at the lesson? What animals can we see in the village? What animals can we see on a farm?

pptx
До підручника
Англійська мова (підручник для загальноосвітніх навчальних закладів) 2 клас (Карпюк О. Д.)
Додано
10 квітня 2018
Переглядів
1296
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку