Презентація уроку трудового навчання до проекту "М'яка іграшка"

Про матеріал
Презентація уроку трудового навчання "М'яка іграшка в сучасному декоративно-ужитковому мистецтві"
Зміст слайдів
Номер слайду 1

М’яка іграшка у сучасному декоративно- ужитковому мистецтві. Саморобна іграшка набула останнім часом величезної популярності. Сьогодні ми разом долучимось до мистецтва створення іграшки.

Номер слайду 2

Сучасні іграшки мають різне призначення: Розвиваючі іграшки для дітей. Декоративні іграшки для оздоблення приміщень. Колекційні іграшки. Народна іграшка. Обрядова іграшка.Іграшка для театральних вистав.Іграшка-сувенір.

Номер слайду 3

Види м'яких іграшок. Плоскі іграшки. Об'ємні іграшки

Номер слайду 4

Матеріали для виготовлення м’якоїіграшки. Основні матеріали: - тканина, трикотаж - хутро штучне та натуральне - шкіра штучна та натуральна

Номер слайду 5

Матеріали для виготовлення м’якоїіграшки. Оздоблювальні матеріали . - тасьма, мереживо, стрічки, резинка - фурнітура: ґудзики, намистинки, біжутерія. - нитки для вишивки та в'язання. Зєднувальні матеріали - нитки швейні - клей ПВА. Силіконовий. Наповновач. - синтепон, синтепух, поролон - холлофайбер - вата, обрізки тканини

Номер слайду 6

Інструменти для шиття м’якої іграшки. Голки, шпильки. НожиціКілочок Наперсток Нитки швейніПапір. Калька. Олівець

Номер слайду 7

Прийоми безпечної праціЯкісні голки та шпильки мають бути гострими, рівними, неіржавими. Шпильки та голки потрібно зберігати в гольниці, в подушечці для голок, на магніті; категорично забороняється вколювати їх у маленькі м’які іграшки. Ножиці під час роботи потрібно тримати на столі із зімкнутими лезами, кільцями до себе, справа (зліва для шульги) на відстані від краю стола не менше 20 см, щоб випадково не впали. Передавати ножиці потрібно кільцями вперед, тримаючи пальцями за зімкнуті леза. Оптимальну довжину нитки для ручного шиття відміряйте так: тримаючи двома пальцями за кінчик, обведіть нитку кругом ліктя знову до пальців.

Номер слайду 8

Ручні шви для пошиття іграшки.{5 C22544 A-7 EE6-4342-B048-85 BDC9 FD1 C3 A}Шов “уперед голку”Шов “назад голку. Шов “через край”Шов “петельний”

pptx
Додано
29 січня 2019
Переглядів
489
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку