Презентація "В. Шекспір. Трагедія “Ромео і Джульєтта”. Історія створення. Конфлікт справжнього почуття і забобонів"

Про матеріал

Ознайомити учнів з життєвим і творчим шляхом драматурга, поглибити знання про трагедію, з'ясувати значення понять «композиція», «драма», «конфлікт»; розвивати вміння вибирати з інформації головне, навички аналізу драматичного твору; формувати інтерес до творчості Шекспіра.

Зміст слайдів
Номер слайду 1

Двадцять шосте січня. Класна робота. В. Шекспір. Трагедія “Ромео і Джульєтта”. Історія створення. Конфлікт справжнього почуття і забобонів

Номер слайду 2

Гронування. Відродження

Номер слайду 3

Теорія літератури. Драма — 1. Один з основних родів художньої літератури, що зображує дійсність безпосередньо через висловлювання та дії самих персонажів. 2. Один із жанрів драматичного роду, поряд з комедією, трагедією, це п'єса соціального чи побутового характеру з гострим конфліктом, який розвивається в постійній напрузі.

Номер слайду 4

Бесіда Які ознаки трагедії як драматичного твору? Де і коли виник цей жанр»Яку трагедію вивчали вже? Доведіть, цей твір саме такого жанру.

Номер слайду 5

Заочна екскурсія

Номер слайду 6

Верона (італ. Verona, вен. Verona) — місто та комуна на північному сході Італії, у регіоні Венето, адміністративний центр провінції Верона, розміщена біля підніжжя Альп, на обох берегах річки Адідже, близько 420 км на північ від Рима, 105 км на захід від Венеції. Відома як місце дії трагедії «Ромео і Джульєтта», Верона зберегла й поєднала мистецькі елементи різних історичних діб, що змінювали одна одну, а також яскраво передає найвизначніші історичні етапи концепції фортифікованого європейського міста.

Номер слайду 7

Робота зі схемою «Історія створення п’єси»“Ромео і Джульєтта”

Номер слайду 8

Робота зі схемою «Дійові особи твору»

Номер слайду 9

Композицію п’єси Пролог. Дія І — 5 сцен. Дія ІІ — пролог — 6 сцен. Дія ІІІ — 5 сцен. Дія ІV — 4 сцени. Дія V — 3 сцени.

Номер слайду 10

Домашнє завдання1. Прочитати трагелію В. Шекспіра “Ромео і Джульєтта”2. * Творче завдання: створити рекламу твору.3.

Номер слайду 11

pptx
Додано
3 лютого 2018
Переглядів
3888
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку